Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

VİOLENT ROLEPLAY | 3.05.2020 AÇILIŞ | HARD RP | HARD EKONOMİ | SOSYAL RP | +75 MODLU ARAÇ | ADMİN POWER YOK | İSTEĞE GÖRE MESLEKLER

thebedir

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Bedir#8679
TANIŞALIM

Merhabalar, öncelikle kendimi tanıtayım 17 yaşında Web Programcılığı Dalı okuyan bir kardeşinizim 4-5 ay önce fiveme başladım ve 1 aya yakın bir sürede öğrendim ama girdiğim serverlarda adminler görevini yapmıyor , oyuncuları neredeyse umursamıyor kendini üstün görüyorlardı bende herkesin olduğu gibi bu duruma çok sıkıldım.Bende karar alıp kendi kurallarımın olduğu kendime ait olan server yapmak istedim araştırmaya başladım.Kısa sürede çoğu şeyi öğrendim ve bitirdim.Serverım bittiğine göre kuralları koymaya başladım kurallar şöyle :

KURALLAR

- ADMİN POWER YOK

- BAĞIŞÇILARA HERHANGİ BİR TORPİL YOK

- OYUNCULARLA ADMİNLER EŞİTTİR

- SERVERA ALINAN HER KİŞİ OYUN İÇİN ADMİNLER TARAFINDAN İZLENEREK DURUMUNA BAKILACAK EĞER DİĞER OYUNCULARIN ROLLERİNİ BOZUYORSA ATILACAKTIR.

- ADMİNLER HİÇBİR ŞEKİLDE ROL İÇİNDE ADMİN OLDUĞU BELLİ ETMEYECEK VEYA SÖYLEMEYECEKTİR.

- ROL İÇİNDE OCC KONUŞUYORUM FALAN DEMEK OYUNCULARA TEMBİH EDİLECEK VE YAPILMAYACAKTIR.

- ROL BİTMEDEN BİRİSİNİ DESTEĞE ÇAĞIRIRSA UYARI ALIR.

- SÜREKLİ FARM YAPAN KİŞİLER UYARI ALACAKLARDIR.

- KARŞI TARAFINDA ZEVK ALACAĞI ROLLER YAPILIP PASLANMALIDIR.

- OYUNCULARIN İSTEKLERİ VE ÖNERİLERİ KESİNLİKLE DİKKATE ALINACAKTIR.

- ROL PASLAMAYIP OYNAYAN KİŞİLER EĞİTİM ALACAK VEYA UYARI ALACAKTIR.

- YÖNETİM EKİBİ DİSİPLİNLİ OLACAKTIR.

- ADMİNLER İTİNAYLA SEÇİLİYOR

(EGOLU BİRİSİ DEĞİLİM SADECE OYUNCULARIN ZEVK ALMASINI İSTİYORUM O KADAR :D )

MESLEKLER

? LSPD

? EMS

? MECHANİC

? ÇETELER

? DJ

? HABERCİ

? İŞKUR MESLEKLERİ

? ADALET BAKANLIĞI

? BALIKÇI (HOBİ)

(İSTEĞE BAĞLI OYLAMA YAPILARAK MESLEK GETİRİLECEKTİR)

Y-MAP(MEKAN)

? GELİŞMİŞ ÇETE HUDLARI

? TEKNE GALERİ

? ELEKTRONİK MAĞAZALAR

? İLLEGAL DÖVÜŞ MEKANI

? MODLU MEKANİKLER

? MODLU GALERİLER

? İKEA

? MODERN 3 KATLI KARAKOL

? PARKUR MEKANI

? YENİ ADALET SARAYI

? ECZANELER

? RESTAURANTLAR

? MALİKANELER

? MÜZİK YAPABİLECEĞİNİZ STÜDYO

? GELİŞMİŞ HASTANE

? HABER AJANSI

?GECE KLÜBLERİ

SOYGUNLAR

? MARKET SOYGUNU

? YAT SOYGUNU

? GELİŞTİRİLMİŞ MÜCEVHER SOYGUNU

? GELİŞTİRİLMİŞ BANKA SOYGUNU

? EV SOYGUNU

? NPC SOYMA

ARABALAR

? +75 ÖZENLE HAZIRLANMIŞ ARAÇLAR

? DRİFT MODU

? SEVECEĞİNİZ İNCE DETAYLAR

? MODLU MOTORLAR

? BMW VE MERCEDES NEREDEYSE BÜTÜN MODELLERİ

? HARD EKONOMİYE UYGUN ARABA FİYATLARI

? İKİNCE EL ARAÇ SATIŞ

? ARAÇ KONTROL MENÜ

? ARAÇ KİRALAMA

? ARABA YIKAMA

? ARAÇ ÇALMA

? ARAÇ PARÇALAMA

DİĞER

? KARPUZ,ÜZÜM,PORTAKAL TOPLAMA

? KENEVİR TOPLAMA ( GİZLİ )

? BLACMARKET ( GİZLİ )

? KÖŞE TUTMA

? NPC YE OT EŞYA VB. SATMA

? POLİS HELİKOPTER KAMERASI

? POLİS KAMERA İLE İZLEME

? SİLAH SIKMA ZORLUĞU

? GELİŞMİŞ MOTEL SİSTEMİ

? YENİ MOTEL ODASI

? GARAJ SİSTEMİ

? GALERİ SHOWROOM

? GERÇEKÇİ SİLAH SESLERİ

? METH , KOKAİN TOPLAMA (GİZLİ)

dj2.png 11504 11505 11506
11507 11516

11513 11518

11519

DİSCORD ADRESİMİZ :

Ekli dosyalar

• malikane2.png
    malikane2.png
    109.3 KB · Görüntüleme: 22
  • malikane.png
    malikane.png
    159.6 KB · Görüntüleme: 25
  • eczane.png
    eczane.png
    132.7 KB · Görüntüleme: 26
  • unknown.png
    unknown.png
    170.7 KB · Görüntüleme: 27
  • gang19.png
    gang19.png
    162.5 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Dj stüdyosu ve çete girişlerinde kapıların olması çok güzel olmuş.Kurallarda gayet açık ve net ben reklam verilmeden önce gittim ve arkadaşlarla tanıştım.Çok emek veriyorlar güzel bir iş çıkarabilmek için umarım emeklerinin karşılığını alırlar herkesi beklerim.İyi roller...

Gayet güzel bir sv herkesi bekleriz.

Son düzenleme:
Bu yolun en başından beri beraberiz.Ne kadar çok uğraştığını bi ben bide sen biliyosun umarım sunucu hak ettiği yeri alır . Sunucuya herkesi beklerim.İyi roller...

Umarım diğer serverlar gibi kalitesiz rol dönmeyen bir sunucu olur. Scriptlerinize baktığımda çoğu şey gayet hoş ve rol döndürecek bir ortama benziyor özellikle parkur ve dj stüdyosu gibi umarım güzel bi server olur beklemedeyiz.!

Dj stüdyosu ve çete girişlerinde kapıların olması çok güzel olmuş.Kurallarda gayet açık ve net ben reklam verilmeden önce gittim ve arkadaşlarla tanıştım.Çok emek veriyorlar güzel bir iş çıkarabilmek için umarım emeklerinin karşılığını alırlar herkesi beklerim.İyi roller...
Güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim.

Kurallara bakılırsa güzel, adaletli ve güzel rol dönecek bir servera benzıyor özellikle hood ları çok begendım bazı illagel yerlerınde gizli tutulması gerçekden iyi birşey :)
Güzel yorumun için sağol.

Bu yolun en başından beri beraberiz.Ne kadar çok uğraştığını bi ben bide sen biliyosun umarım sunucu hak ettiği yeri alır . Sunucuya herkesi beklerim.İyi roller...
Desteğin teşekkürler.

Umarım diğer serverlar gibi kalitesiz rol dönmeyen bir sunucu olur. Scriptlerinize baktığımda çoğu şey gayet hoş ve rol döndürecek bir ortama benziyor özellikle parkur ve dj stüdyosu gibi umarım güzel bi server olur beklemedeyiz.!
Güzel yorumun için sağol.

ellinize sağlık umarım istediğimiz gibi bir ortam ve kurallara uyan arkdaşlar gelir uymayanlarında gereğinin yapılacağı zaten bellidir

ellinize sağlık umarım istediğimiz gibi bir ortam ve kurallara uyan arkdaşlar gelir uymayanlarında gereğinin yapılacağı zaten bellidir
Yorumun için teşekkürler.Doğru olan bu

güncel

sunucu harika açılmaısını 4 gözle bekliyoruz yönetim ekibi bencil degil kendini begenmiş degil şimdiden kendileirini belli ediyorlar kalitelerini sunucu acıldıgı zaman 10kişilik ekibimle beraber ordayım sabırsızlıkla bekliyorum

Kaliteli bir sunucj gibi parlak bir geleceği olabilir:)

sunucu harika açılmaısını 4 gözle bekliyoruz yönetim ekibi bencil degil kendini begenmiş degil şimdiden kendileirini belli ediyorlar kalitelerini sunucu acıldıgı zaman 10kişilik ekibimle beraber ordayım sabırsızlıkla bekliyorum
Teşekkür ederiz sadece oyuncuların zevk alabileceği bir sunucu olmasını istiyoruz.

güncel

+

+

güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!