Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım vicc-announcement | Logolu Duyuru Scripti

alpyy

Moderator
Moderatör

Selam, dostlarım.

Bir çok kişinin sunucu içerisinde duyuru atmak için TXAdmin kullandığını gördüm, bunun için bir script geliştirmeye karar verdim.

Ayrıca bu script sayesinde yeni scriptlerimizde işimize yarayacak tecrübeler edineceğimiz için büyük bir hevesle çalışmalarımızı sürdürdük.
Script geliştirilmeye devam edilecektir, bu yüzden basitte olsa bir config ayarladık.
1693336589901.png

Özellikleri​

• Script OldQB ve NewQB destekler.
  • Config'de belirttiğiniz süre içerisinde duyuru ekranda kalır
  • Sunucu logonuzu koyabilirsiniz
  • 0.00 - 0.02 Resmon
  • Duyurunun ekrana giriş ve çıkış animasyonu mevcuttur.
  • Basit kurulum ve kullanım.
Script Bağlantıları

Sorunları veya isteklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz eleştirilere açığım !

bi bokuda kendiniz yapsanız keşke dostum
defolun gidin şurdan aynısını koymuş aşşağıya indirip seslerini değiştirmiş çıldırmalık
Script kodlarını inceledim benimkiyle bir benzerlik göremedim, scripti ChatGPT yardımı ile yapmış olup
Bu videodaki scriptten esinlendim.

Ayrıca hakaret içerikli mesajlarınız tarafımca kaldırılmıştır

benzerlik göremedim derken ?
CSS dosyaları sadece aynı bunuda bizzat ben aldım açık kaynak kodlu bir script zaten, ek olarak scriptin kendisinide incelersen eğer tuşla kapatma gibi bir saçmalık söz konusu benim scriptimde bu bulunmuyor, JS kısmındada ufak benzerlikler bulunuyor sebebi ise CSS dosyasını benim o scriptten almam. HTML yeni öğrenmeye başladığım için aldım zaten o kodlarıda ki paylaştığım videoda arkadaş ücretli bir şekilde satışını yapıyor ben kendim için daha kullanışlı hale getirip paylaştım.

CSS dosyaları sadece aynı bunuda bizzat ben aldım açık kaynak kodlu bir script zaten, ek olarak scriptin kendisinide incelersen eğer tuşla kapatma gibi bir saçmalık söz konusu benim scriptimde bu bulunmuyor, JS kısmındada ufak benzerlikler bulunuyor sebebi ise CSS dosyasını benim o scriptten almam. HTML yeni öğrenmeye başladığım için aldım zaten o kodlarıda ki paylaştığım videoda arkadaş ücretli bir şekilde satışını yapıyor ben kendim için daha kullanışlı hale getirip paylaştım.
yani biz demiyince suçlu oluyoruz ya kaynak verebilirdin burdan esinlenip geliştirerek sunuyoruz diye direk script geliştirmek diyince kendin yapmış gibi gözüküyor yeni başlaman çok güzel bişey bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp yinede kolay gelsin eline sağlık

yani biz demiyince suçlu oluyoruz ya kaynak verebilirdin burdan esinlenip geliştirerek sunuyoruz diye direk script geliştirmek diyince kendin yapmış gibi gözüküyor yeni başlaman çok güzel bişey bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp yinede kolay gelsin eline sağlık
Belirttiğim videoyu kaynak belirttim zaten kendi discordumda sipariş yoğunluğu yaşandığı için buradaki konuyu hızlıca açıp geçtim.
Konu içerisindede kendimi geliştirmek için yaptığımı yazdım zaten, sana verdiğim videoda ücretli olduğunu görüp chatgpt adlı yoldaşımla benzerini yapıp paylaştım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!