Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Via Roleplay | 31.03.2020 WİPE | Adaletli Yönetim | Yüksek FPS | Whitelist | Gelişmiş İllegal Sistemi | Tokovoip | Banka Soygunları

Bugra1905

Üye
FT Kullanıcı
Sunucumuz 18 Mart tarihinde whitelistsiz olarak açılmış olup 31.03.2020 tarihinde whitelist'e geçiş yapmıştır. Sunucunun öne çıkan özelliklerinden biri ise adaletli ve anlayışlı bir yönetimin olmasıdır. Yönetim ekibi olarak oynadığımız neredeyse bütün sunucularda adaletsizlikten şikayetçiydik ki bu durumdan mağdur olan bir çok arkadaşımızda var. Bu durumların tekrarlanmaması adına yönetim ekibi olarak ayrıyetten bir sunucu açmaya karar verdik. Yani herhangi bir desteklik olayda oyunculara sunucuya bağış yapan veya bağış yapmayan olarak ayrılmamaktadır. Destek kanalları için tek kuralımız ise kanıt olmasıdır herhangi bir şahit vs geçerli sayılmaz.

Sunucumuzun ekonomisi için zor veya kolay denmesi pek doğru olmaz, sunucumuzda herkesin para kasması için vakit harcamalarını istemediğimizden dolayı ekonomiyi olabildiğince düzgün ve eşit tutmaya çalıştık yani 1 hafta boyunca sunucuda hem rolünü yapıp hem para kasan bir oyuncu rahat bir şekilde hızlı ve spor bir araç altına alabilecek bir ekonomi vardır. Script tarafından bakıcak ise küçük bankalar için detaylı bir soygun sistemi vardır.

Sunucumuzda bulunan özellikler ;
- Orta düzey ekonomi
- TOKOVOIP
-İlgili yönetim ekibi
-Soyulabilir merkez bankası
-Soyulabilir evler
-Legal bal işi
-Bitcoin toplama
-Bitcoin mesleğine özel ymap
-4'ten fazla illegal meslek
-Yeni karakol ymapi
-Sherifflere özel nezarethaneli ymap
-Hastane için özel ymap
-Çeteler için ücretsiz mahalle
-Sunucuya yeni katılan grupların rollerden uzak kalmaması için grup avantajları paketi
-Grup alımları
-LSPD grup alımları
-EMS grup alımları
-Özelleştirilmiş çete mahalleleri
-Gruplara ücretsiz işletmeler
-Karavan ile meth yapma sistemi
-Soyulabilir marketler

ve daha fazlası...

Discord adresimiz ;

#EVDEKAL

Etkinliklerden ve oyun içi instagramdan görüntüler ;

7676

7677

7678

7679

7680

7681

Neredeyse hiçbir sunucuda bulunmayan karakol ymap'i

7682

7683

7684

7685

#EVDEKAL

Son düzenleme:

Konuyu 24 saate 1 kere Öne çıkarabilirsiniz tekrarı halinde uyarılacaksınız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!