Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Verdiğiniz fikirleri gerçeğe çevir(meye) çalışıyorum.

laot

Üye
FT Kullanıcı
Discord
laot#2599
Başlıkta belirtildiği gibi verdiğiniz fikirleri gerçeğe çevirip paylaşmayı veya satışa sunmayı düşünüyorum. Discord üzerinden ticket açarak detaylı anlatım yapabilirsiniz. İyi günler :)

laot-satanistsunucu

Fikir sahipleri ücretsiz faydalanacaksa fikirlerimizi sunalım Laot Bey.

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
laot-gusul

ücretsiz ise farklı fikirlerim var ama bizden alıp parayla satıcaksınız malesef :) sırf bunun için lua öğrenmeye basladım

adam gibi soru sormuş boş muhabbete bak yok parayla satcan onu yapcan bunu yapcan soruya cevap veriyosanız verin vermiyosanız yazmayın bu kadar zekasız olmayın

Parayla satılacağı kısmına takılan arkadaşlara seslenmek istiyorum, bu iş sadece fikirle yapılmaz. Senin kurduğun bir cümlenin yazılım olarak uyarlanması haftaları alabilir. Fikri ben verdim ben yaptım moduna girecekseniz tabi fikir vermeyin dolandırıcı laot da istemez bunu. Fikri hayrına vereceksen ver zaten adam 1 saatte yaptığı scripti 100 liraya satışa koymaz. Topluluğun gelişmesi için fikir verip piyasadaki script çeşitliliğini arttıracağınıza "kArdeSSim bİzdEn AliON pAruUyla sAtıOn Ayıb DeeLmi??" diyecekseniz Ctrl + W kombinasyonunu öneririm.

Parayla satılacağı kısmına takılan arkadaşlara seslenmek istiyorum, bu iş sadece fikirle yapılmaz. Senin kurduğun bir cümlenin yazılım olarak uyarlanması haftaları alabilir. Fikri ben verdim ben yaptım moduna girecekseniz tabi fikir vermeyin dolandırıcı laot da istemez bunu. Fikri hayrına vereceksen ver zaten adam 1 saatte yaptığı scripti 100 liraya satışa koymaz. Topluluğun gelişmesi için fikir verip piyasadaki script çeşitliliğini arttıracağınıza "kArdeSSim bİzdEn AliON pAruUyla sAtıOn Ayıb DeeLmi??" diyecekseniz Ctrl + W kombinasyonunu öneririm.
abi adamsın ama üstü çizgili yerde ne yazıyor abi okuyamadım ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!