Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Unmarked Key sahtekarlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konzi

Üye
FT Kullanıcı
Elimde key var diyip millete 150tl'den keyi satıyor ardından key arayışına girip 120ye satıcam diyerek yalan atıp ucuzdan key almaya çalışıyor, bu ve bunun gibi yerlerden aldığınız keylerde sıkıntı çıkmasının sebebi bu durumlardır. Siz keyi 1.elden değil 2.elden alıyorsunuz devreye aracı girmiş oluyor ve çözüm sürecinizde bi bu kadar geç oluyor.

68562

Ayrıca Fivem türkiye sv discordunda şikayet oluşturduğumda tüm kanıtları banka dekontuna kadar sunmamıza rağmen birşey olmadı ve yetkililer yanında aşağıdaki gibi yazılar yazdı. Almayın arkadaşlar mağdur olursunuz tanıdıkları sayesinde de size birşey olmaz.
68563

hacı 2.5 dolar iyi kar adam başı iyi para iyi para

Evet Fotoğraf daki ünlü benim açıklama yapmak istiyorum benim elimde stok kalmamıştı bende bu arkadaşa yazdım ve dedim ki key varm mı var dedi iyi tamam kaç tl 120 tl okey iban at knk ip atıyorum keyi ver dedim geri 150 tl satmanın neyi dolandırıcı merak ediyorum cidden dekontuna kadar sunmamıza rağmen demiş o dekontu atsın 2 katını atacağım ortalıkda dolandırıcı yok asıl o kişi dolandırıcı key satdığım kişiye ondan alma o pahalı satıyor ve keyini atmaz gibi suçlamalar yapmış ? resimleri mevcut

Resimler burada RockSoldier#1263 parasını gönderdim arkadaş kendi çıkarı için bana bu suçlamada bulundu

Hüseyinin ne suçu var adamada dolandırıcı demiş :d allahım nasdkbvaskjgdvğaısdbıoğjsad

Ekli dosyalar

• .a.png
    .a.png
    23 KB · Görüntüleme: 49
Dolandırılmalık bir durum yok ortada enteresansınız gerçekten. 30 TL kâr için değmez orası ayrı mevzu.

Dolandırıcılık ne durum var ki? Defalarca key satın aldım bir kere yüzüm yere gelmedi berkaydan yana

uzun zamandır unmarked shop tan key alıyorum uzun zaman olmasına rağmen sadece bir sorun çıktı onda da 4 dakka da halletti ben bi sorun yaşamadım zaten ortada dolandırıcılık falan yok

Unmarked Shoptan uzun süredir alışveriş yapan birisi olarak diyebilirim ki, Tüm yetkililer ve Yöneticiler işlerini layığıyla yapıyorlar. Hatta bi kere sesli sohbette yanlarındaydım ve yayınlarından bisürü müşterilerinin olduğunu gördüm ve herkese anında cevap veriyorlar. Gecikme nedenlerinin ise çok fazla kişinin key alması olduğunu düşünüyorum.
Başkasının satışını baltalamak kolay tabi. Herkes bi 30 TL kar için burada konu açarsa forum çöplüğe döner. Herkes bişey kazanıyor ve inanın Unmarked başka yerlerde alabileceğiniz keylerden daha ucuza satıyor

Ben de Unmarked Shop'tan alışveriş yapıyorum, şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim. Paylaştığınız eklerde de dolandırıcılıkla alakalı 1 tane bile mesaj göremedim açıkçası şahsen.

Fivem'de sonuçta ticaret yaparak para kazanıyorsun 20tl sizin için yada benim için önemli olmayabilir ama yinede saygı duymak gerekir. Dolandırıcılık gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum.

30 lira g*tümü silmem ben bide müşteri bulup keymi satcam böhöhöyt

unmarked gayet güvenilir diğer havlayan kişilere kulak asmayın 3 kuruş kazanıcaz diye af edersinizde g*tünü satacak kadar acizler bunun gibi insanlara aldırmayın başka bir şey demiyeeğim unmarked gayet güvenilirdir ben kefilim

tarafsızca yorumumu yaparsam yorumlardaki unmarked müşterileri durumu anlamamış. Adam güvenilir değiller dememiş, daha ucuzdan satın alınıp daha pahalıya satılıyor size. Konuyu açan kişi burada daha pahalıdan key aldığınızı belirtmiş. Ayrı etten bende böyle durum yaşadım, benden biri 150 tlye key alıp başkalarına 250 tl’den satmış

Özlemişim tartışma konularını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!