Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım UMT |Warehouse v.1.9

• Konbuyu başlatan ZhoNNz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 2K

ZhoNNz

Üye
FT Kullanıcı
İstediğiniz gibi kullanın Leak'la uğraşanlara geçmişlerine selam yolluyorum <3
NOT: Eski versiyon bilginiz olsun ona göre haraket edin

DF
Son düzenleme:
Kurtulamadık şu emek hırsızlarından geçmiş olsun.
çok problem etmiyorum, insanların bir şeyi hak etmediğini fark etmekten başka bir çarem olmuyor, FiveM'e ilk geldiğimde community'i geliştirmek istiyordum ki belki kurtulur vs. diye ancak nafile xD bundan sonra latent devam edicem ?

DF
Adına üzüldüm fakat neden obfuscate ve lisans kullanmak yerine source kod ile satış gerçekleştiriyor veya kullanıyorsunuz?

DF
- Scrıpt -
Bu scriptten farkı nedir tam olarak ? :)
Yani dostum 10 yaşındaki çocuğa anlatır gibi mi anlatayım mı?
Buyur:
Gta Online'de olan bir sistem aklıma geldi canım yapmak istedi yaptım

Kullanacaksan kullan, " ELEŞTİRİ " yapmak istersen de kötü yanlarını şu şöyle güzel olur de bırak ;)
Yorum yapmak için boş yere alevlendirme ?

DF
Adına üzüldüm fakat neden obfuscate ve lisans kullanmak yerine source kod ile satış gerçekleştiriyor veya kullanıyorsunuz?
v3 temasını bitirdik zaten eski version oyuzden bir kaybım yok teşekkürler yorumun için, Her satış yaptığım kişiye farklı şekilde sattığım için kimin paylaştığını bulduk kırılmasıda zor bir şey yapmadım kendi çapımda denemiştim, çok bile sürdü ?

DF
v3 temasını bitirdik zaten eski version oyuzden bir kaybım yok teşekkürler yorumun için, Her satış yaptığım kişiye farklı şekilde sattığım için kimin paylaştığını bulduk kırılmasıda zor bir şey yapmadım kendi çapımda denemiştim, çok bile sürdü ?
Şuan kullandığın o yöntemi bende daha önce kullanıyordum fakat emeğin paylaşıldıktan sonra kimin paylaştığını öğrensende bir şey değişmiyor.

DF
Yani dostum 10 yaşındaki çocuğa anlatır gibi mi anlatayım mı?
Buyur:
Gta Online'de olan bir sistem aklıma geldi canım yapmak istedi yaptım

Kullanacaksan kullan, " ELEŞTİRİ " yapmak istersen de kötü yanlarını şu şöyle güzel olur de bırak ;)
Yorum yapmak için boş yere alevlendirme ?
Dostum farkını merak etti sordu asıl bence sen eleştirilere açık ol bu bi eleştiri değil benim gözümde abartmayın bence.

DF
Dostum farkını merak etti sordu asıl bence sen eleştirilere açık ol bu bi eleştiri değil benim gözümde abartmayın bence.
Dostum kusura bakma ancak farkını merak etti sordu çok doğal soru ancak kendi imkanları ile zaten görebilecek bir şey. Ki bir yandan da eleştiride değil ? bir tık fazla çıkışmışım o da benim hatam^^

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!