Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım UI'li np-doors

57844
You can easily convert qbus : p

+rep Hud'u paylaşmayı düşünürmüsün acaba?

yes but this

function OpenCheck(curClosestNum)
local gangType = exports["isPed"]:isPed("gang")
local job = ESX.PlayerData.job.name --need to get the player job here

if (ESX.PlayerData.job.name == "police" or ESX.PlayerData.job.name == "judge" or ESX.PlayerData.job.name == "ambulance" or hasSteamIdKeys) and (curClosestNum == 146 or curClosestNum == 147) then
return false
end

if curClosestNum ~= 0 and (ESX.PlayerData.job.name == "police" or ESX.PlayerData.job.name == "judge" or ESX.PlayerData.job.name == "ambulance" or hasSteamIdKeys) then
return true
end

if (curClosestNum == 146 or curClosestNum == 147 or curClosestNum == 157 or curClosestNum == 158) and gangType == 1 then
return true
end

if (isDoc or isMedic or isTher) and ((curClosestNum >= 251 and curClosestNum <= 264) or curClosestNum == 275 or curClosestNum == 276 or curClosestNum == 277)then
return true
end

local foundValid = false
for k,v in pairs(NP.rankCheck) do
local rank = exports["isPed"]:GroupRank(k)
for o,p in pairs(v) do
if rank >= o and not foundValid then
if p.between ~= nil then
for i=1,#p.between do
if curClosestNum >= p.between[1] and curClosestNum <= p.between[2] then foundValid = true end
end
end

if p.single ~= nil then
for i=1,#p.single do
if curClosestNum == p.single then foundValid = true end
end
end
end
end
end

if foundValid then
return true
end

return false
end

Check this link

If i remember true, its qb

if PlayerData.job == nil then firstLogin() end
if PlayerData.job and PlayerData.job.name == "police" then

aşk adam ya

aaa np-doors 3.0'ı paylaşayımmı ama şu dışardaki yukarı aşşağıya kalkan olayını tam daha çözmedim :D

aaa np-doors 3.0'ı paylaşayımmı ama şu dışardaki yukarı aşşağıya kalkan olayını tam daha çözmedim :D
paylaş abi ama real hali paylaşıldı zaten direkt tüm kodlarıyla birlikte gerçek nopixel kodları bu arada
ama ben shx-doors'dan yaptım ?

Son düzenleme:
Normalde NoPixel de "Unlocking ve Locking" falan yok neden eklediğimi de bilmiyom ¯\_(ツ)_/¯
ben de bunun için o ui'leri kaldırıp yeni dosyayı github'a yükledim ismi np-doors2

(renk ayarlarımı grafik paketi denerken bozdum gözleriniz için özür dilerim)

yeni bir kapi eklemek istedigimde ne yapmam gerekiyor bulamadim yardimci olacak biri varmi

- Merhaba bugün kekwrp için yaptığım ui'li np-doors paylaşacağım.

NEW
Normalde NoPixel de "Unlocking ve Locking" falan yok neden eklediğimi de bilmiyom ¯\_(ツ)_/¯
ben de bunun için o ui'leri kaldırıp yeni dosyayı github'a yükledim ismi np-doors2

(renk ayarlarımı grafik paketi denerken bozdum gözleriniz için özür dilerim)

- Bu arada ui için ronin ronin'e teşekkür ederim <3

- Script Videosu :

- Script :

- O kadar fazla optimize edemedim. Kapıların yakınına geldiğinde 0.20 gelmediğinde 0.01-0.02 arası.

- Kapıları nasıl joblara özel yapabilirim?

-> Sorusunun cevabı,

Kod:
    if (ESX.PlayerData.job.name == "police" or ESX.PlayerData.job.name == "judge" or ESX.PlayerData.job.name == "ambulance" or hasSteamIdKeys) and (curClosestNum == 146 or curClosestNum == 147) then
        return false
    end

Bu kod eğer adamın jobu police, judge veya ambulance ise 146 ve 147. kapılarının kilidini açabilir

Mesela ben aw3rque jobunun 105-106-107 sayılı kapılarının kilidini açmasını istiyorum.

O zaman if esx player data job name == "aw3rque" (curClosestNum == 105 or curClosestNum == 106 or curClosestNum == 107 ) bla bla
(yukarda kodu verdiğim için kodun tamamını yazmadım.)

bu arada böyle bir şey paylaşmamı ister misiniz pek trye uygun değil çoğu insan tgiann stashouse falan kullanıyor ama değişiklik her zaman güzeldir
stash sistemi güzelmiş paylaşıldı mı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!