Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

UI Designer arıyorum

• Konbuyu başlatan exdf
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 670

exdf

?????????
FT Kullanıcı
Discord
ExDF#8035
Güncel olarak ücretli çalışacak ui designer arıyorum.
-Apocalypse temasına uygun tasarımlar yapabilecek.
-Yaptığım projelerde frontend kısmına yardım edebilecek,
-Kendini geliştirmeye açık
-Örnek projeleri olan
-Önceliği para kazanma olmayan
kişiler önceliğimdir. Forum üzerinden veyahut imzamda bulunan sunucu üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

DF
adamin onceligi para kazanmak olmayacak fakat sen adamin yaptigi uiden para kazanacaksin puahhaha

DF
adamin onceligi para kazanmak olmayacak fakat sen adamin yaptigi uiden para kazanacaksin puahhaha
Sevgili dostum ben bu çıkardığım scriptleri hobi olarak yapıyorum zaten. Benle aynı kafada üretken birisini arıyorum sadece. Yaptığı şeyin hakkını zaten alacak. Ben gelipte yaptığı tasarımın hakkını vermeyeceğim demiyorum.
Çık bu dar görüşlülük ve toxiclikten :)

DF
Sevgili dostum ben bu çıkardığım scriptleri hobi olarak yapıyorum zaten. Benle aynı kafada üretken birisini arıyorum sadece. Yaptığı şeyin hakkını zaten alacak. Ben gelipte yaptığı tasarımın hakkını vermeyeceğim demiyorum.
Çık bu dar görüşlülük ve toxiclikten :)
dar gorusluluk ve toxiclik degil adam ugrasiyor ve istedigini yapiyorsa parasina neden bakmasin bunu belirtmek istedim

DF
dar gorusluluk ve toxiclik degil adam ugrasiyor ve istedigini yapiyorsa parasina neden bakmasin bunu belirtmek istedim
diyerek başladım cümleye bu bir anlam ifade ediyor olmalı bence

DF
diyerek başladım cümleye bu bir anlam ifade ediyor olmalı bence
ifade ediyor fakat altta yazdiginda uyusmuyor pek, adam parasinda olacak tabiiki baska ne beklesin

DF
ifade ediyor fakat altta yazdiginda uyusmuyor pek, adam parasinda olacak tabiiki baska ne beklesin
Para kazanmayı istemek ile parayı öncelik olarak hedeflemek çok ayrı şeyler.
Benim inancım parayı öncelik haline getiren kişi kendini geliştiremez. İyi günler dilerim ek olarak bir şey eklemeyeceğim daha fazla

DF
Benim inancım parayı öncelik haline getiren kişi kendini geliştiremez. İyi günler dilerim ek olarak bir şey eklemeyeceğim daha fazla
iyi forumlar

DF
iyi gunler iyi forumlar iyi aksamlar iyi gunler iyi geceler

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!