Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ücretsiz Sorunsuz OneSync+ 128 Kişiye Tamamen Optimize Şehir/Kasaba Sunucu Paketleri

Sol Alttaki Meslek Yazısının Scripti Nedir

hemen deniyorum. zmenu hatalı bu arada onuda belirtiyim açılmıyor
Birşeyi yanlış yapma ihtimali yokmuş gibi herkes sorun yaşadığı şeyin hatalı olduğunu söyleyerek başlıyor mesaja. Bu da yardım etme isteğimi kırıyor açıkçası.

Öncelikle zmenu diye bir script yok pakette. vmenu diyorsan eğer database ve paket baglantini common.cfg den kontrol et. Daha sonra permission.cfg yi vmenu içerisinden değil direk paket içerisinde olandan guncelleyeceksin.

es_extended ı stoplarsam sol alttaki yazı gider mi

Birşeyi yanlış yapma ihtimali yokmuş gibi herkes sorun yaşadığı şeyin hatalı olduğunu söyleyerek başlıyor mesaja. Bu da yardım etme isteğimi kırıyor açıkçası.

Öncelikle zmenu diye bir script yok pakette. vmenu diyorsan eğer database ve paket baglantini common.cfg den kontrol et. Daha sonra permission.cfg yi vmenu içerisinden değil direk paket içerisinde olandan guncelleyeceksin.
pardon v yerine z yazmışım

HOCAM BÖYLE Bİ HATA ALIYORUM LİSANAS KEYİ YAPMAMA RAGMEN YARDIMCI OLABİLECEK VARMI Adsız.png

Hocam Zaten 32 Olarak Gözüküyor Anlamadım Giti

Sunucuya girerken çıkan loading screenı nasıl ayarlıyabilirim

araçların çoğu cars bölümünde yok o yüzden sıkıntı çıkartıyor bazen bi bakarsan iyi olur

araçların çoğu cars bölümünde yok o yüzden sıkıntı çıkartıyor bazen bi bakarsan iyi olur
Sıkıntı çıkarttığı için sildigim araçlardır muhtemelen. Problem çıkartan araçları database/vehicles tablosundan silebilirsiniz.

Selamler beyfendi sizin sunucunun aynısını açmışlar imperial olarak haberiniz olsun hocam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!