Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ücretsiz Sorunsuz OneSync+ 128 Kişiye Tamamen Optimize Şehir/Kasaba Sunucu Paketleri

Attığın görseldeki hata lisans key ile ilgili bir hata. Eğer kendi şahsi bilgisayarına kurmaya çalışıyorsan, modemi veya bilgisayarı her açıp kapatmanda IP adresin değişebilir ve bu hatayı alabilirsin. Keyini tekrar kontrol et.

Onesync kapat. Ya da sunucu kişi sayısını 32'te düşür.

Bu şekilde kalıyor bilgisi olup paylaşmak isteyen arkadaşlar yardımcı olabilir mi 11.png

Sabahın 6 sında bizi kırmadı tw ile bağlanıp yardımcı oldu sağolsun. Emeğine iyiliğine sağlık..

Beyler Öncelikle Merhaba,

Bu işlerde yeniyim ve bir sunucu açma planım var bu sunucu dosyasını buldum 2.9GB olması normalmi ??

Satmakta olduğum dosyaları artık satmaktan vazgeçtim. İsteyen herkes ücretsiz olarak kullanabilir. Hiç kimse hiçbir şekilde hak iddia edemez. Paket bana aittir. İçerisinde biri veya birilerinin yardımı veya ücretsiz paylaşılmış olan scriptler olabilir ve bu paketin bana ait olduğu gerçeğini değiştiremez. Resim ve video ekleyecek vaktim yok. Dileyen Demo IP üzerinden bakıp sonrasında indirebilir. Son zamanlarda şehir paketi ağırlıklı çalıştığım için, kasaba paketi biraz geride kalmış olabilir. Paket direk indir ve çalıştır modundadır. vMenu permission'larını vs. düzeltmeyi unutmayın.

Tamamen 128 kişiliğe optimize paketlerdir. Üzerinde değişiklik ve oynama yaparak çok daha güzel işler çıkarabilirsiniz. Satın alabileceğiniz paketlere oranla potansiyel olarak çok yüksektedir.

Demo IP: 185.126.178.56:30130
Link:

Demo IP: 185.126.178.56:30120
Link:

Database

Server dosyaları içerisinde bulunan sql yedeklerini yüklemenize gerek yok, hatta silebilirsiniz. Burdan paylaşmış olduğum database'i kullanmanızı tavsiye ederim. En güncel ve boş hali buradakidir.

Takıldığınız veya sormak istediğiniz birşey olursa, imzam üzerinde discord adresim ve kanalım bulunmaktadır. Çekinmeden sorabilirsiniz.

Dosyaların içerisinde kullanmış olduğum Fx Control programı da bulunmakta. Belirtmeyi unutmuşum. Onunla ilgili probleminiz olursa alttaki konudan ulaşabilirsiniz.

Benim emeğim olan bir şeyden, hiç kimse kazanç sağlayamaz!

Paylaşımın için teşekkürler oldukca güzel ve başarılı eline emeğine sağlık başarılı projelerinin devamını'da bekleriz...

Beyler Öncelikle Merhaba,

Bu işlerde yeniyim ve bir sunucu açma planım var bu sunucu dosyasını buldum 2.9GB olması normalmi ??
İçerisinde modlu araçlar ve haritalar bulunmakta. Boyut o yüzden biraz büyük olabilir. Kullanmak istemediklerinizi kaldırabilirsiniz.
Paylaşımın için teşekkürler oldukca güzel ve başarılı eline emeğine sağlık başarılı projelerinin devamını'da bekleriz...
Rica ederim.

FX control nasıl halletcem videodan birşey anlamadım tam

Eline sağlık emeğini piç edenler umarım hakkını bulur.

kayıt ekranı gelmeyince common.cfgden essentialmode1 essentialmode yapın veritabanının ismi ne ise onu yapın

Bu test serverine girdim normal pakette olmayan şeyler gelmiş güncellenicek mi acaba ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!