Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ucuz Fivem sunucu paketi ve hazır discord

egesentrk

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar hepinize merhabalar Ben Ege ;
Fiyatı paketin kalitesine göre çok ucuz olan bir paket satıyorum bu gün sizlere paket içerisinde herhangi bir sıkıntı yoktur gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz....
Açacağınız sunucuda kimsenin şikayetçi olmayacağı gelen kişilerin hayran kalacağı türden bir pakettir.
Paket içerisinde eğer herhangi bir problem çıkarsa her türlü konuda yardımcı olacağım paketi satın alan arkadaşlara yardım amaçlı paketi onlara özel yapacağım ve her türlü konuda yardımcı olacağım.
Hazır hakkında;
Hazır discord sunucumuz kaliteli gördüğünüz tüm büyük sunucular gibi yapılmıştır kanal adlarında yazı fontları emojiler vs vardır.Rank sistemi ticket sistemi vardır discorda gelen kişilere otomatik kayıtsız üye rolu verilir...Discord sunucusunda beğenmediğiniz şeyleri vs tamamen değiştirir ve ya istediklerinizi eklerim.

İletişim için;
Discord: Ege#9646
Hepinize iyi günler diliyorum dediğim gibi paket kalitesine göre gayet ucuzdur.

DF
Son düzenleme:
Konu taşınmıştır.

Konunuzda satacağınız paket ile ilgili daha fazla bilgi verir misiniz ? sonucta satın almak isteyen insanlar önceden bilgi sahibi olmak ister.

forumumuz üzerinde 'hazır discord sunucusu' satışı yasaktır. Konu buna göre düzenlenmiştir. satışınızıda bu doğrultuda yapınız.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!