Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] VİXAYV2QBTEMEL | GÜNCEL ALTYAPILI TEMEL

aa sen tek olmaz ama hayatim yağcıların nerede
yancilarim ya da yagcilarim yok allaha sukur senin gibi birilerini yalayarak tutunmaya calismiyorum piyasada ekibimle kendi scriptlerimizi yapip paketlerimize dahil ediyoruz leak kullanmiyoruz hmdl

1. bi temel paylasiyorsun millet yararlansin diye bari azicik turkcelestirme yap CIVILIAN ne GHASDGYHQWSDAGHGHAWSGH
2. kullandığın selector ate-spawn en son kaju paketinde falan vardi herhalde 98 yillik selector
3. koydugun gks'nin insallah sorunlarini duzeltmissindir indirip bakalim arama yapiliyor
4. github -> search -> ps-mdt

baska da fotograf koymamissin zaten yine bi bok basaramamissin oradan buradan topladigin leak scriptlerle piyasada tutunmaya calisiyorsun yazik..
awfplawğpaklwfğlk tamam knk millet gibi senin temelini mi paylaşsaydım direkt ne yapayım gidip içine 500 script mi koyayım millet alsın düzeltsin kullansın biraz emek versin diye paylaşılıyor değil mi bunlar :D ama helal olsun herşeye bir şey buluyorsun dünyanın en güzel yakisikli developeri

awfplawğpaklwfğlk tamam knk millet gibi senin temelini mi paylaşsaydım direkt ne yapayım gidip içine 500 script mi koyayım millet alsın düzeltsin kullansın biraz emek versin diye paylaşılıyor değil mi bunlar :D ama helal olsun herşeye bir şey buluyorsun dünyanın en güzel yakisikli developeri
temelimi editleyip paylasanlar benden destek alir bra kinci bi insan degilim. yakisikli oldugumu biliyorum hmdl

temelimi editleyip paylasanlar benden destek alir bra kinci bi insan degilim. yakisikli oldugumu biliyorum hmdl
sadece klasör ismi degisip paylasiyorlar editlemek mi oluyor bende aynisini yapayim o zaman nko abim banada destek ciksin

Sana laf anlatmaya bile değmez. Kötü söz kullanmadım, keşke sende öyle yapsaydın..

750 TL'ye sattığın free ve leak dolu paketinden umarım 1 kuruş bile kazanamazsın.
yok kazanir, nerede +30 yas varsa toplayip somuren tayfa bunlar

tm abi ben gidiom ed editlicem sonra arkadasima sattiricam 750 tl ye
kim ed editlemis olm ASGHAWSDGHGHAWSDGHAWGWAS takildigim adam ed editliyorsa da sistemin %90'ini degistiriyor kendinden bir seyler katiyor senin gibiler onu da yapamiyorsunuz

Neyse tartışma yeri değil türkiyede bulunmaz bir adamsın sensin kralsın benim zaten developerım en iyi paketi ben yaparım gibi bir iddiam yok biraz bile olsa belki insanların işini görür boş tantana yapıyorsun hadi Allah'a emanet kolay gelsin cano
kim ed editlemis olm ASGHAWSDGHGHAWSDGHAWGWAS takildigim adam ed editliyorsa da sistemin %90'ini degistiriyor kendinden bir seyler katiyor senin gibiler onu da yapamiyorsunuz

Neyse tartışma yeri değil türkiyede bulunmaz bir adamsın sensin kralsın benim zaten developerım en iyi paketi ben yaparım gibi bir iddiam yok biraz bile olsa belki insanların işini görür boş tantana yapıyorsun hadi Allah'a emanet kolay gelsin cano
e olm ben gordum hicbir sey yazmadim yorum yapmayacaktim sen cagirdin beni sonra bos tantana yapiyorsun diyorsun valla zihinsel sorunlarin var galiba

e olm ben gordum hicbir sey yazmadim yorum yapmayacaktim sen cagirdin beni sonra bos tantana yapiyorsun diyorsun valla zihinsel sorunlarin var galiba
Üstüne niye alındın ben belki başka birisine söyledim :D neyse daha fazla uzamasın dediğim gibi

elestiriyoruz yine suclu, tantana yapan oluyoruz daha yorum yok konunu ustte tutmayacagim senin bye 😴🦋

bu ne kanka ya ĞP0JOQWĞRJOĞAPSFOĞAFSOĞSAFGĞASFGAGSF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!