Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [Ücretsiz] Skavronskyy & SirYavuz Paket

telefon ve genel ui hoş duruyor. bende dahil bir çok paket geliştiren kişiye yardımı dokunur diye düşünüyorum +rep
Güzel yorumlarınız için teşekkürler, pakete uzun suredir ekleme yapmıyorduk ve iyice test paketi haline gelse de içinde bir sürü Script var.

kusura bakma ama laflarımın hepsini geri almak durumundayım. paketin sqlini vs. sorunsuz bir şekilde kurduk her şey sorunsuz iken kashacters script hatası verdi. tamam olabilir dedik ve kashactersi stopladık. bir de ne görelim skin menüsü geçilmiyor kıyafet yapmama rağmen ne kadar garip demi xd. neyse zaten paketin genel düzeni ve sslerin bu kadar az olması biraz da olsa bir şeyleri açıklıyordu. en çok hoşuma giden target olayı ve telefondu ve telefonu alıp başka bir pakete kurduk ancak yine çok gariptir ki telefonun fotoğrafta ki ile alakası yok. telefon aynı ancak uygulamaların neredeyse yarısından fazlası yok olanlarda ya açılmıyor veya tamamen cssleri bozuk. yani 12gb ı kesinlikle indirmeyin derim. benim için bu tarz paket yapımlarında en önemli şey düzen ve çalışan şeylerdir. zaten startlanıp oynanabilcek bir paket değil resmon değerleri 9-12 arası gidip geliyor (test paketi falan bla bla). biz yanlış bir kurulum yaptığımızı düşünmüyoruz ben telefonu da gördükten sonra bazı şeylerin açıkçası bilerek bozulduğunu-değiştirildiğini düşünüyorum. bu yazdıklarımı konu baltalama-kötüleme olarak değil eleştiri ve görüş olarak yazıyorum ve umarım sizde öyle anlarsınız. ayrıca eğer bizim kurulumda vs. bir hatamız var ise telefonun farklı olması bile fazlasıyla garip bizce. neyse uzatmak ve drama çıkarmak istemiyorum iyi forumlar dilerim.

bu arada uygulamaların marketten yüklendiğini biliyorum ama açılmıyo lol

son olarak bizim yanlış kurma ihtimalimizi düşünüp rardan fresh dosya çıkartıp bir kere daha kurulum yaptık ancak sonuç aynı. umarım arkadaşım kurulumda bir problem yapmıştır ve yanılıyoruzdur.

kusura bakma ama laflarımın hepsini geri almak durumundayım. paketin sqlini vs. sorunsuz bir şekilde kurduk her şey sorunsuz iken kashacters script hatası verdi. tamam olabilir dedik ve kashactersi stopladık. bir de ne görelim skin menüsü geçilmiyor kıyafet yapmama rağmen ne kadar garip demi xd. neyse zaten paketin genel düzeni ve sslerin bu kadar az olması biraz da olsa bir şeyleri açıklıyordu. en çok hoşuma giden target olayı ve telefondu ve telefonu alıp başka bir pakete kurduk ancak yine çok gariptir ki telefonun fotoğrafta ki ile alakası yok. telefon aynı ancak uygulamaların neredeyse yarısından fazlası yok olanlarda ya açılmıyor veya tamamen cssleri bozuk. yani 12gb ı kesinlikle indirmeyin derim. benim için bu tarz paket yapımlarında en önemli şey düzen ve çalışan şeylerdir. zaten startlanıp oynanabilcek bir paket değil resmon değerleri 9-12 arası gidip geliyor (test paketi falan bla bla). biz yanlış bir kurulum yaptığımızı düşünmüyoruz ben telefonu da gördükten sonra bazı şeylerin açıkçası bilerek bozulduğunu-değiştirildiğini düşünüyorum. bu yazdıklarımı konu baltalama-kötüleme olarak değil eleştiri ve görüş olarak yazıyorum ve umarım sizde öyle anlarsınız. ayrıca eğer bizim kurulumda vs. bir hatamız var ise telefonun farklı olması bile fazlasıyla garip bizce. neyse uzatmak ve drama çıkarmak istemiyorum iyi forumlar dilerim.

SQL İ DİREKT OKUTUP STARTLADIYSAN HATALARI VERMESİ NORMAL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ SQL İÇİNDE CREATE DATABASE "essentialmode2" OLARAK ÇIKTI ALIYOR DÜZGÜN DATABASE BAĞLANTISINI YAPTIĞINIZDAN EMİN OLUN...
RESMON 9-12 ARASI DEMİŞSİNİZ TEST ETTİĞİM MAKİNA ÖZELLİKLERİ ŞU ŞEKİLDE
49268

BU MAKİNE İLE ALDIĞIM RESON DEĞERLERİ

49269

KARAKTER EKRANINA GELİNCE

49270

SENCE PAKET BOZUK OLSA DEDİKLERİN KENDİ MAKİNAMDE ÇALIŞIRMIYDI VE İ9 10920X TE DE DENİYECEĞİM BENCE BİRİLERİNİN EMEĞİNE BU ŞEKİLDE YAKLAŞMAK YERİNE DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE KURULUM YAPILIP YAPILMADIĞINI KONTROL ETSEN İYİ OLUR...

Son düzenleme:
o arkadaş bir daha kurmasın essentialmode 2 olarak çıktı almakta düzgün bağlayın databaseyi gelipte insanlarıın emeğine laf etmeyin!

@
₴ Trojen ₴#0330

girişte karakter yapılmıyor f8 basarak register yazark yaptım + oalrak blurlu kalıyor ekran

kanka telefon çok iyi bidaha bukadar iyi olmasın Ekli dosyayı görüntüle 49267
Telefon scripti tamamlanmamış bir Script bir çok arkadaş telefon için geri dönüş yaptı. Ama önemli olan uygulama ekleme ve diğer uygulamaları bunun üzerine yapmak için temeller hazırdır. Sanırım paketin içerisinde kalan sürümü en son ki hali değil. İstek olursa Telefon hakkında yeni bir bilgilendirme ve paylaşım konusu açabilirim. Geliştirmek isteyen arkadaşlar da olursa açık kaynak projesi olarak geliştirilmesinde onlara yardımlarda bulunabilirim. + olarak senden çok iyi bir telefon bekliyorum dostum bundan daha iyi olsun ?

Kusura bakmayın ama yanlış kurulum yapmışsınız ?. Kurup geri dönüş yapan insanlar var sizin yaşadıklarınızı yaşayan görmedim. Herhangi bir sorununuz olursa konu altında paylaşırsanız arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ss lerin az olması konusuna gelirsek konuyu ilk açtıktan sonra elimde olan görselleri buldukça konuyu güncellendim. Telefonu başka pakette kullanırken umarım serverside da bulunan veri çekme yerlerine bakıp ona göre SQL den tabloları oluşturmuşsundur Örn: ayarlarda çekilen resim dataya yükleniyor oradan çekiyor. Resmon değeri bilgisayardan bilgisayara değişmektedir ama yine de 10ms gibi bir durum söz konusu değil. Paketi bilerek bozmak gibi bir durum ortada değil zaten açıklamada direkt kullanacak kişinin düzenlemesi gerek onun dışında indirecekler içinden Script alabilir dedim ve bu paket yeni geliştireceğimiz paketin test yeri gibi bir hale gelmişti ondan dolayı çok fazla karışık. Telefonun ilk ss teki halinden farklı diyorsanız HTML dosyasını açıp yorum satırı yapılmış yerleri açabilirsiniz + olarak da bir önceki yorumda telefon hakkında bir kaç şey yazdım umarım orayı da okursunuz. Yorumlarınız için teşekkürler aklınızda farklı sorular kalırsa yazabilirsiniz yanıtlamaktan çekinmem, yanlış anlamam.

Paketin güncelliğiyle vs alakalı yorum yapamam lakin sorunsuz açılıyor 0 hatasız bir sorun yok basit bir kurulum yapmayı bilmiyorsanız b*k atmayın insanlara lütfen.

Kusura bakmayın ama yanlış kurulum yapmışsınız ?. Kurup geri dönüş yapan insanlar var sizin yaşadıklarınızı yaşayan görmedim. Herhangi bir sorununuz olursa konu altında paylaşırsanız arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ss lerin az olması konusuna gelirsek konuyu ilk açtıktan sonra elimde olan görselleri buldukça konuyu güncellendim. Telefonu başka pakette kullanırken umarım serverside da bulunan veri çekme yerlerine bakıp ona göre SQL den tabloları oluşturmuşsundur Örn: ayarlarda çekilen resim dataya yükleniyor oradan çekiyor. Resmon değeri bilgisayardan bilgisayara değişmektedir ama yine de 10ms gibi bir durum söz konusu değil. Paketi bilerek bozmak gibi bir durum ortada değil zaten açıklamada direkt kullanacak kişinin düzenlemesi gerek onun dışında indirecekler içinden Script alabilir dedim ve bu paket yeni geliştireceğimiz paketin test yeri gibi bir hale gelmişti ondan dolayı çok fazla karışık. Telefonun ilk ss teki halinden farklı diyorsanız HTML dosyasını açıp yorum satırı yapılmış yerleri açabilirsiniz + olarak da bir önceki yorumda telefon hakkında bir kaç şey yazdım umarım orayı da okursunuz. Yorumlarınız için teşekkürler aklınızda farklı sorular kalırsa yazabilirsiniz yanıtlamaktan çekinmem, yanlış anlamam.
bir çok arkadaşında yazdıklarını okudum ve sanırım essentialmode2 olayını farketmemişiz. Ben kendi bilgisayarıma kurmadım ve arkadaşım kurup bana ekran açtı. Bende durumun böyle olduğunu görünce aptal yerine koyulmuş hissettim ve cevap yazdım. Tamamıyla bizim hatamız kusura bakma

Uzun bir süre ekibinde bulunduğum Skavronskyy'nin güncel paketidir. Paket satışları ile ilgilendiği için Skavronskyy güncel paket olarak tanıtmaktayım onun dışında paketteki bütün geliştirmeler ben SirYavuz SirYavuz , vexgal vexgal ve Eiben Eiben 'e aittir ve onların da bilgisi dahilinde paylaşımı yapıyorum.

Paket içerisinde bir sürü bitmiş veya yarıda bırakılmış script mevcuttur.
Sunucusunda kullanacak kişilerin pakette kullanmayacakları scriptleri temizlemesi daha sağlıklı olacaktır.
Sunucu açmak dışında indirmek isteyen olursa şöyle bir bilgi vereyim paket içerisinde fikri ve kodları bize bir sürü script vardır fakat çoğu yarıda kalmıştır, tamamlayabilecek kişiler için çok güzel kaynaklardır. Tamamlayamasanız da içinden işinize yarayacak bir sürü script/kod çıkacağına eminim.
Paketin içerisinde eup, modlu araçlar ve mapler'de test edildiği için güncel boyutu 12.5 GB

Paket hakkında herhangi bir destekte bulunmuyorum.

Bir kaç görsel

Ekli dosyayı görüntüle 49238
Ekli dosyayı görüntüle 49237

MDT den kullanıcılara çekilen fotoğraflar telefon profilinde ve karakter seçme ekranında gözükür.
google drive linkini yeniler misin ?

paketteki telefon lisanslı haberiniz olsun sahibi kaldırılmasını isteye bilir .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!