Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] ŞEHİR PAKETİ ' OTUKENRP '

Scriptlerin sonuna ismini yazarak ben script yazıyorum fena developerim diyen kardeşlerimiz çok. :D
Türkiyede 1 tane script yazan göstersene bize 1 tane sadece yanlış anlama ama türkiyede herkes yabancı forumlardan scriptleri sadece türkçe ye çeviriyor paket hazırlıyor size satıyor sizinde ve hatta herkesin kolayca yapabileceği birşey bu script yazma ile paket derlemeyi ayrı tutarsanız iyi olur.
Arkadaş ne güzel dosyaları paylaşmış elimden geldiğince hatalarını düzelltim istediğinizi alın içinden isterseniz direk kullanın demiş adamı gömeceğine bi teşekkür etsen en azından birşeyler bulunca paylaşma hevesi olsun. Yada daha iyisini biliyorsan buyur sen yap paylaşımları adamı gömme

Türkiyede 1 tane script yazan göstersene bize 1 tane sadece yanlış anlama ama türkiyede herkes yabancı forumlardan scriptleri sadece türkçe ye çeviriyor paket hazırlıyor size satıyor sizinde ve hatta herkesin kolayca yapabileceği birşey bu script yazma ile paket derlemeyi ayrı tutarsanız iyi olur.
Arkadaş ne güzel dosyaları paylaşmış elimden geldiğince hatalarını düzelltim istediğinizi alın içinden isterseniz direk kullanın demiş adamı gömeceğine bi teşekkür etsen en azından birşeyler bulunca paylaşma hevesi olsun. Yada daha iyisini biliyorsan buyur sen yap paylaşımları adamı gömme
Merhaba dostum bende aynı ön yargıyla yaklaştım. Sonrasında kod kısmında ilerleyen insanların fivemden çıktığını gördüm haklı olarak. Bana bu platformun çok yüksek getirisi olduğu için duruyorum. Ayrıca Türkiyede 1 tane lua scripti değil onlarca gösterebilirim. Düzenlemekle başlamış kendini ilerletmiş insanlarla dolu. Ben yazılım okuyorum benim işim bu ve sen Türkiye'de 1 tane kod yazan göstererek kendime de hakaret edilmiş sanıyorum. O dilde script yazmak hiç bilmesem bile başlangıç dersi olarak c basic gösteriyorlar programlama dillerinin mantığı kavramak için lua documentation'u nu açıp,fivem documentation'u açıp, sunucuda kullandığın framework hangisiyle, esx,vrp o frameworkun docs una girdikten sonra kimse seni tutamaz istediğin scripti yazabilecek hale gelirsiniz. Tek takıldığınız nokta ise diller arasında ki bağdaştırma olur bunu da hayal gücünüze bırakmaktayım.

Merhaba dostum bende aynı ön yargıyla yaklaştım. Sonrasında kod kısmında ilerleyen insanların fivemden çıktığını gördüm haklı olarak. Bana bu platformun çok yüksek getirisi olduğu için duruyorum. Ayrıca Türkiyede 1 tane lua scripti değil onlarca gösterebilirim. Düzenlemekle başlamış kendini ilerletmiş insanlarla dolu. Ben yazılım okuyorum benim işim bu ve sen Türkiye'de 1 tane kod yazan göstererek kendime de hakaret edilmiş sanıyorum. O dilde script yazmak hiç bilmesem bile başlangıç dersi olarak c basic gösteriyorlar programlama dillerinin mantığı kavramak için lua documentation'u nu açıp,fivem documentation'u açıp, sunucuda kullandığın framework hangisiyle, esx,vrp o frameworkun docs una girdikten sonra kimse seni tutamaz istediğin scripti yazabilecek hale gelirsiniz. Tek takıldığınız nokta ise diller arasında ki bağdaştırma olur bunu da hayal gücünüze bırakmaktayım.
Kardeşim kod yazıyor olabilirsin sana birşey dediğim yok ama bana şu derlenip satılan paketlerin birinde kesinlikle %100 türk scripti gösterirmisin satanların demo sunucuya giriyorsun scriptler yabancı devoloperlerden alınmış türkçe ye çevrilmiş scriptler tabiki bu platform çok yararlı bende bu platformdan yararlanıyorum ama arkadaş demişya scriptlerin sonuna kendi ismini yazarak script yaptığınımı sanıyorsun diye script yazmak ile paket derlemenin arasını açtım ki düşüncem aynı türkiyede yazılmış fivem platformunda script yok yazılan scriptler yabancı sitelerin türkçeleştirilmiş halleri ben gördüğümü konuşurum ki eminim sende paketlerin içine bakınca anlıyorsundur hepsi yabancı yapımı. ki Bi çok paralı paketten daha iyisini derleyip toplayabilecek insanlar var bu platformda sadece 3 gün özenerek uğraşsalar yaparlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!