Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] ŞEHİR PAKETİ ' OTUKENRP '

keşke bu yorumu yapmadan önce pngnin keşfini bulsaydın lmao

4034

2 gün önce kral launcherinizi ben yapiyim eğvle diye ağlıyodun moruk sizide postalayınca karşımıza düşmanımız gibi çıkıyosunuz ayıp
Ekli dosyayı görüntüle 4044

Ekli dosyayı görüntüle 4045
evet yapayım dedim gerçekten parasız* verceğimi falan mı düşündün. ayriyetten ben bu konuyu 1 arkadaş ile daha paylaştım ayrıntılı şekilde herkes herkesin ne olduğunu biliyor. o zamanlar client için çok samimiydin neyse.

Son düzenleme:
Arkadaşlar umarım bir problem yoktur, :) seviyorum sizleri <3

kardeş bizim çekindiğimiz bir mevzu falan yok ben her dediğim arkasındayım istediğini söyleyebilirsin, bir oyun için kişiliğinizi bu kadar bozmayın

kardeş bizim çekindiğimiz bir mevzu falan yok ben her dediğim arkasındayım istediğini söyleyebilirsin, bir oyun için kişiliğinizi bu kadar bozmayın
bozmadık merak etme, sunucu niye açık değil sizin ya

Bu şekilde devam edecekseniz ben size bir kaç gün izin vereyim beyler takılın kafa dinleyin isterseniz.

Bu arkadaşın uzun süreli bir izne ihtiyacı var gibi duruyor her postta çok kasvetli ya

Laf sokma çabaları, kendini kanıtlama çabaları, göz boyama çabaları yaşına verdik geçtik bir sürü kez bizde de sabır var :D

hocam ben bunu indirdim fakat işin içinden çıkamadım ilk defa fiveM de sunucu açacağım sunucu dosyaları, map bilipi vs nerde göremedim? yardımcı olacak var mı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!