Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ÜCRETSİZ ŞEHİR PAKETİ [HARP ROLEPLAY V1]

• Konbuyu başlatan Ragnarok
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 166
  • Görüntüleme 33K
Merhaba Herkese Yaklaşık 1 Yıldır Fivem Ortamındayım Ve Bir Çok Şeyle Karşılaştım Dolandırıcıdan Tut Paketimi Silen Arkadaşlara Kadar Yaza Kadar Saldıgım Sunucumun Paketimi Paylaşmak İstiyorum Sizlerle %100 Hatasızdır İndir Startla Hiçbirşey Yapmana Gerek Yok! Bir Sıkıntı Olursa Bana Ulaşmanız Yeterlidir! Gidipte Bir Telefon Parası Verip Paket Almanıza Gerek Yoktur! Ben Bu Paketle 70 Kişide Çektim 20 Kişide Çektim Hiçbir Şekilde Lag Olmaz Gönül Rahatlığıyla Kullanın!

Dowload Linki:
Virus Total :

database içindemi?

DF
Açıkçası bunu şikayet olarak algılamayın. çoğunuzun haberi yoktur belki ama paketin anlamsız güvenlik açıkları var.

- network bağlantısına 15 adet cihaz ekliyor.
- saniye başına cihazlar ile eşleşme yapmaya çalışıyor.

yüksek ihtimalle paketi yapan arkadaş kullanan arkadaşların sunucularına erişmek için açık bir kapı bırakmış :)

bilginize...

DF
Açıkçası bunu şikayet olarak algılamayın. çoğunuzun haberi yoktur belki ama paketin anlamsız güvenlik açıkları var.

- network bağlantısına 15 adet cihaz ekliyor.
- saniye başına cihazlar ile eşleşme yapmaya çalışıyor.

yüksek ihtimalle paketi yapan arkadaş kullanan arkadaşların sunucularına erişmek için açık bir kapı bırakmış :)

bilginize...
Çok Aşırı Komiksin Dostum İşim Gücüm Yok Birde Onlamı Uğraşcam

DF
Çok Aşırı Komiksin Dostum İşim Gücüm Yok Birde Onlamı Uğraşcam

lütfen üzerinize alınmayın bilerek yaptınız gibi bir kötülemede bulunmuyorum. sonuçta bazı scriptleri yazmak yerine hazır almak mantıklı geliyor herkese. 2 gün önce test sunucumda denemek üzere paketi uyguladım ve yolunda gitmeyen bişeyler farkettim sunucuyla görüşmelerimi yaptım makinayı sıfırlatıp format attırdım test için bir daha başlattım. ve ortaya çıkan sonuç maalesef bu yönde

şöyle de görselini bırakayım sizin için:
16052

dediğim gibi bunun komiklikle alakası yok. sizde farkında olmayabilirsiniz.
script başlatılıp oyuna girildiği anda alakasız bir tsclient potuyla birlikte 13 adet adaptör kurulumu yapıyor ve veri akışı %100 oluyor.

DF
Başlat Yapamıyorum Direk Kapanıyor Çözümü Nedir ?

DF
waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaath

DF
Kendininkiymiş gibi sunma brave paketten alıp 1-2 şey satıp buraya koyman bence etik değil.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!