Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] QBCore Temel Paket

nkobuticoniclife

Üye
FT Kullanıcı
[ÜCRETSİZ] QBCore Temel Paket
  • Herkese selamlar, uzun zamandır temel paket paylaşılmadığını gördüm. En son orcunxd orcunxd paylaşmıştı hatırladığım kadarıyla.
  • Paket geçen haftaki son event ve trigger güncellemelerinden sonra yapıldı yani QBCore'un en güncel hali.
  • Database dosyası, paketin içinde mevcut.
  • Stream olarak sadece mapler var. İmzamdaki Discord sunucusuna gelerek NP3.5 araçlarını indirerek car streamlerine de sahip olabilirsiniz. ( Eğer sizde mevcutsa o da güzel bir şekilde çalışacaktır. )
  • İstek gelmesi dahilinde geliştirme işlemlerine devam edip, indirme linkini güncellemeyi düşünüyorum. ( Çünkü ekleyebileceğim ve güncelleyebileceğim elimde birçok script mevcut. )
  • Özellikle bıraktığım birkaç hata mevcut fakat aman aman ve script'in çalışmasını engelleyen hatalar değiller.
O halde, paketten birkaç görüntü:
unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

nkò's shop | nkò#7777
Kendimden biraz bahsetmemin bir zararı olmadığını düşünüyorum.
2018 sularından beridir FiveM üzerinde Discord botları/sunucuları geliştiriyordum ve çok uzun bir süre yetkililik deneyimim de oldu.
Sadece 1 senedir oyunun kaynak dosyalarını incelemeye ve yeni bir şeyler öğrenme kararı aldım ve QBCore ile başladım. 1 sene içerisinde kendimi geliştirdim ve QBUS olarak adlandırılan eski QB altyapısıyla yazılmış scriptleri güncel altyapıya çevirerek veya ESX altyapısından beğendiğim scriptleri QBCore'a çevirerek bir şeyler yapmaya çalıştım ve başardığımı da düşünüyorum.
Buna ek olarak araç streamleri ve animasyon menüleriyle de ilgileniyorum.
Bu paket için normalde destek sağlamıyorum fakat eğer sunucunuzda bu paketi kullanacaksanız özel bir geliştirici hizmeti veriyorum bunun için imzamdaki sunucuya gelerek benimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü temel paket için elimde çok fazla geliştirilebilecek script ve streamler var. Boşa kalmasınlar.

• Direkt bu haliyle satış konusunu görmeyeceğimi sanıyorum sonuçta bir iyilik bu. Sistemleri bilmeyen fakat sunucu açmak isteyen veya 1 sene önceki benim gibi kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara yardımcı olacaktır.
-

Son düzenleme:
Teşekkürler paylaşımın için.
Grafik paketinin ismini söyler misin?
NVE, optimize edilmiş özel olarak satılan farklı bir versiyonunu kullanıyorum hangi ay update'i bilgim yok. Sunucumda yakın zamanda paylaşmayı düşünüyorum oradan edinebilirsin.

Yeniden selam herkese, paketi paylaştıktan sonra Discord üzerinden "Paketi geliştirmeye devam edecek misin", "Paylaşım yapacak mısın" şeklinde çok soru aldım. Bundan dolayı paketi 3-4 günde bir güncellemeye karar verdim. Her 3-4 günde bir güncellemeleri paylaşacağım. Duyuruları Discord sunucum üzerinden geçeceğim, imzamdan sunucuya katılabilirsiniz.
Paketi 12 Ekim tarihine kadar güncelleyeceğim, sonrasında güncellemeye paylaşmayacağım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!