Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket (ÜCRETSİZ) QB TO ESX ENVANTER | SORUNSUZ TEMEL PAKET

Yararlı paylaşım.

paketin içerisinde np-menu mevcut değil ilk linkten indiren arkadaşlarda var ise atabilirler mi

Buyrun umarım işinizi görür. İnfinity temel paketten sonra bu çok isteniyordu bende daha fazla kimseyi bekletmek istemedim. İçinde envanterin log sistemi ve M3 admin
kuruludur. Bilmeyenler için bahsedeyim envanterde durability, seri numarası, metadata, çöp toplama, craft, silah eklentileri vesaire bir çok şey bulunmaktadır.
Server.cfg ve m3admin.cfg aracılığıyla kendinize admin verebilirsiniz. Geliştirip satacak arkadaşlar için söylüyorum temeli credit verirseniz sevinirim.
Paket hakkındaki sorularınızı veya paylaşmamı istediğiniz scriptleri, paketleri discord üzerinden belirtebilirsiniz.

İndirme Linki -
Virus Total -

Not: Artık item kontrolü için getInventoryItem(item).count yerine getQuantity(item) kullanmanız gerekmekte.

Yeni indirme linki :
kral kendime silah veriyorum ancak kullanamıyorum yardımcı olurmusun

Merhaba, büyük ihtimalle benlik sorun galiba ama itemlerin resimleri gözükmüyor. Kodları kontrol ettim, bir sorun yok ama item resimleri gözükmüyor.

Birde ek olarak itemleri üst üste binmesine limit koyabilme şansımız var mı? çünkü metali itemler üst üste biniyor.

Merhaba, büyük ihtimalle benlik sorun galiba ama itemlerin resimleri gözükmüyor. Kodları kontrol ettim, bir sorun yok ama item resimleri gözükmüyor.

Birde ek olarak itemleri üst üste binmesine limit koyabilme şansımız var mı? çünkü metali itemler üst üste biniyor.
1- fxmanifest içine bunu ekleyin eğer bundan varsa değiştirin
files {
'html/ui.html',
'html/css/main.css',
'html/js/app.js',
'html/js/svgdata.js',
'html/images/*.png',
'html/images/*.jpg',
'html/weight-hanging-solid.png',
'html/ammo_images/*.png',
'html/hand-holding-solid.png',
'html/attachment_images/*.png',
'html/*.ttf',
'html/*.svg',
}
2- meta itemleri de birleşmesini istemiyorsan sql gelip item kısmında unique true yap

1- fxmanifest içine bunu ekleyin eğer bundan varsa değiştirin
files {
'html/ui.html',
'html/css/main.css',
'html/js/app.js',
'html/js/svgdata.js',
'html/images/*.png',
'html/images/*.jpg',
'html/weight-hanging-solid.png',
'html/ammo_images/*.png',
'html/hand-holding-solid.png',
'html/attachment_images/*.png',
'html/*.ttf',
'html/*.svg',
}
2- meta itemleri de birleşmesini istemiyorsan sql gelip item kısmında unique true yap

Merhaba, Öncelikle yardımınız için teşekkür ederim.

1 - Dediğiniz gibi yaptım her hangi bir sonuç değişmedi, halen resimler görülmemektedir.

2 - Paket içerisinde bulunan SQL'de items tablosunun unique isimli bir sütunu bulunmamaktadır.

Örnek bir fotoğraf;
61290

1 - Dediğiniz gibi yaptım her hangi bir sonuç değişmedi, halen resimler görülmemektedir.

2 - Paket içerisinde bulunan SQL'de items tablosunun unique isimli bir sütunu bulunmamaktadır.

Örnek bir fotoğraf;
Ekli dosyayı görüntüle 61290
html/images kısmına gel sonra heidi sql i aç ve items kısmına gel tabloyu en sağa çek ve en sonda item imagelerini göreceksin resimi olmayanların imagesini klasördekilerden biriyle değişebilirsin veya eksik image vardır bu yüzden icon pack yüklemen gerekebilir oda kolay bulunuyor

Örnek bir fotoğraf;
Ekli dosyayı görüntüle 61290
eğer items sql de unique yoksa yukarda arkadaşın attığı sql okut eksik okutmuşsun resimlerde o yüzden olmuyor olabilir

database'de items tablosunda item yerine weapon yazmalısınız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!