Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Ücretsiz] Özel Sedye Sistemi

OBTurkish

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
obt-development.tebex.io
Selamlar, Kendi kodladığım özel sedye sistemini sizlerle ücretsiz paylaşmaya karar verdim. Kullanırken sizden tek ricam scriptin ismini değiştirmeyin ve etrafta ben yaptım diye dolanmayın. İyi kullanımlar :)

Video :

Not: Doktora özel olan versiyonunu şuanda bilgisayarımdaki sorundan dolayı test edemedim. Eğer bir hata alırsanız F8 ss'ini konuya atarsanız elimden geleniyle yardım edebilirim.

Kullanımı;
/sedye ile sedye oluşturur, /sedyesil ise oluşturulan sedyeyi kaldırır.

Son düzenleme:
Bu scripti herkes kullanabiliyormu

olur çünkü normal oyuncular çıkarması saçma olur :D
Rol amaçlı oyunda doktor yokken npc doktorun yanına getirip "/do Doktorlar Sedye'deki Hasta İle İlgilenmektedir" gibi komutlar kullanabilirlerdi, o yüzden doktora özel olarak yapmadım. Doktora özel yapınca "doktora özel obt_sedye" yazarak konuya ekleyeceğim.

peki hastane icinde bir blip koyup sadece oraya gelenlerin cikartabilmesini saglayabilir miyiz

Doktorlar için yazmışsın tebrik ederim,Doktorlar içinde Aynı komutlar mı ? /sedye /sedyesil Çünkü sadece doktorlar için ekliyecegim.

Doktorlar için yazmışsın tebrik ederim,Doktorlar içinde Aynı komutlar mı ? /sedye /sedyesil Çünkü sadece doktorlar için ekliyecegim.
Evet /sedye diyince sadece doktorlar çıkartabiliyor. İstersen komutun ismini clientten sedye yazıp RegisterCommand'la başlağan komuttaki sedye yazısını değiştirerek komutu değiştirirsin. Yakında hastaneden ufak bir alandan çıkartma şeklinde yapacağım. Şuan bilgisayarımda ufak sorunlardan dolayı yapamıyorum. İlerde yapınca düzenlerim konuyu.

ambulance job olmama rağmen çıkartamadım sedyeyi sebebi ne olabilir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!