Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç [ÜCRETSİZ] NP-POLICE ARABALARI

Kurulumu anlatır mısın içi çok karısık

cfg içine girip startlaman yeterli.
Kurulkum diyorum SES FELAN ? ve ben şyöle yaptım bir klasör açtım içerisine stream resource.lua bide data yazanların içindekilerini attım ama ses dosyasını nasıl kurcaagımı bilmiyorum

Kurulkum diyorum SES FELAN ? ve ben şyöle yaptım bir klasör açtım içerisine stream resource.lua bide data yazanların içindekilerini attım ama ses dosyasını nasıl kurcaagımı bilmiyorum
ilk indiği şeklinde sen kur dosyayı sonra cfg'den start ver yeterli ayrı bir kurulumu yok

ilk indiği şeklinde sen kur dosyayı sonra cfg'den start ver yeterli ayrı bir kurulumu yok
dediğim doğru mu bu arada yeni klasör açtım resourceyi attım içne vehicle.lua fln attım içine sonra streamı attım çalısır mı ?

dediğim doğru mu bu arada yeni klasör açtım resourceyi attım içne vehicle.lua fln attım içine sonra streamı attım çalısır mı ?
indiği şeklinde ki içinde ki klasörün ismini istediğin şekilde değiştir sonra resource klasörünün içine at sonrada start verirsen kurulumu için yeterli vehicle.lua vs. içinde mevcut sen sadece klasörü anlattığım şekilde kur çalışır.

indiği şeklinde ki içinde ki klasörün ismini istediğin şekilde değiştir sonra resource klasörünün içine at sonrada start verirsen kurulumu için yeterli vehicle.lua vs. içinde mevcut sen sadece klasörü anlattığım şekilde kur çalışır.
ya şimdi klasör açtım np-araba içine ekledim resource lua bide stream mod klasörünün içindekileride attım bence tam yapmısım

şunu belirtmek istiyorum ki crash verip duruyor.

polvic adlı aracın handlingi yok

şunu belirtmek istiyorum ki crash verip duruyor.
daha önce denenmedi bir bilgim yok o yüzden ancak sizlik bir durum olabilir. Zannetmiyorum hata çıkaracağını.

Eline sağlık güzel paylaşım. ?

ya şimdi klasör açtım np-araba içine ekledim resource lua bide stream mod klasörünün içindekileride attım bence tam yapmısım
Direk indirdiğin dosyayı resources klasörüne atıp configden start vermen yeterli ekstra bir şeye gerek yok

kardeşim bunu neredeyse 3 haftadır arıyodum çok saol sen olmasan napardım bilemem :) bu arada arkadaşlar dosyayı indirin içindeki dosyayı rardan çıkartın sonrada script veya neyse o dosyaya komple atın start verin buakdar basit.

kardeşim bunu neredeyse 3 haftadır arıyodum çok saol sen olmasan napardım bilemem :) bu arada arkadaşlar dosyayı indirin içindeki dosyayı rardan çıkartın sonrada script veya neyse o dosyaya komple atın start verin buakdar basit.
ne demek forum üyelerimizi mutlu edebildiysek ne mutlu iyi forumlar (^^)

Gayet güzel olmuş eline sağlık.

Güzel paylaşım kanka işine yarayan olacaktır. ❤

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!