Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [Ücretsiz] New QB LXRP Paketi

xRecx

Üye
FT Kullanıcı
Discord
reschit
Son düzenleme:
sanırım şaka yapıyor

1712762367942.png
Echosal üzgün...

1712785634060.png
gaddiş ymapler nerde

Daha önce bu konuda satışa sunduğumuz lxrp new qb paketini fivemi bıraktığım için ücretsiz olarak paylaşıyoruz. credit: realestinShorty realestinShorty

daha önce satın almayı düşündüğüm paketler arasında en üst sıradaydı gayet başarılı bir paket ve bu paylaşım FiveM Türkiye için şu dönemde gerçekten yararlı bir paylaşım oldu. Ama lisanslı scriptlerden ötürü bazı şeylerin fixlenmesi gerekiyor +rep

+rep ama indirilmiyor

1712823994779.png

1712824029888.png

idm'ye direkt drive linkini yapıştırıp indirebilirsin
daha önce satın almayı düşündüğüm paketler arasında en üst sıradaydı gayet başarılı bir paket ve bu paylaşım FiveM Türkiye için şu dönemde gerçekten yararlı bir paylaşım oldu. Ama lisanslı scriptlerden ötürü bazı şeylerin fixlenmesi gerekiyor +rep
içinde lisanslı olarak telefon, lunapark vs. bulunuyor bunlar da başkasına ait ücretli scriptler bu yüzden leak halini eklemedik hiçbir zaman

içinde lisanslı olarak telefon, lunapark vs. bulunuyor bunlar da başkasına ait ücretli scriptler bu yüzden leak halini eklemedik hiçbir zaman
dc alabilir miyim

Yok zaten indirenlere bilgilendirme amaçlı yazdım. Kuşkusuz en doğru kararı vermişsiniz

dc alabilir miyim
paketle alakalı veya fivemle alakalı herhangi bir soruya cevap veya destek vermiyorum tamamen bıraktım yarışmacı arkadaşlara başarılar :)

Güzel paket valla :) tabi ymapler lisanslı vb bunları almanız gerek tabi ^^ yada leak

paketle alakalı veya fivemle alakalı herhangi bir soruya cevap veya destek vermiyorum tamamen bıraktım yarışmacı arkadaşlara başarılar :)
eline koluna sağlıkta kanka keşke bırakmasaydın...

webpaneli bulamadım
hocam rahatsızlık için kbmayın. webpaneli baya aradımda yoktu ? yada unuttunuz mu rica etsem onuda paylaşır mısınız.

Son düzenleme:
yüklenmiyor knk

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!