Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ÜCRETSİZ MEVELOPER ABİMİZİN DOLANDIRICILIGI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bruh Moments öyle bi andır ki birisinin yaşıyla dalga geçmek isterken aynı yaşta olursun JKASDJLKSALKJDSLAKJDLKJSALKJŞDSAKLDASKL
Ama dur şimdi şey dicek ben 17 yaşına girdim aslkjdsaljkdlksjadkljas
18 yaşındayım kardeşim

Kavl Kavl beni bilen bilir ismim yusuf maywood rest gibi sunucularda founderlık yaptım maywood 120 çekti en azından icraat var

Forumdaki çoğu beni tanır Sunucu founderlarını çekmemi ister misin?

Kavl Kavl beni bilen bilir ismim yusuf maywood rest gibi sunucularda founderlık yaptım maywood 120 çekti en azından icraat var
Kanka founderlık veya icraatini sormadım ben sana adama laf atmışşın cevapları verince lafı değiştiriyorsun anlamadım gitti neyse ben konuyu asıl şikayetçi olduğun kişiye bırakıyorum uzamasın boşuna 2 tarafta ban yemesin

Kanka founderlık veya icraatini sormadım ben sana adama laf atmışşın cevapları verince lafı değiştiriyorsun anlamadım gitti neyse ben konuyu asıl şikayetçi olduğun kişiye bırakıyorum uzamasın boşuna 2 tarafta ban yemesin
arkadaşım adına başvuru yaptım 2020den kalan kouşmaları atarım sana

Gerçekten yaşla dalga geçmek eskide kalmadı mı be?
Hadi yaptığı işe laf edersin, dolandırmıştırda yaşla dalga geçip bir de senin o yaşta olduğun öğrenilince
yerin dibine girersin kankam. Etme gözünü seveyim :D

Ya kanka lafı çevirme burda gözünü seveyim hesabı atıyosun ben değilim diyosun kafamı buluyosun anlamadım :)
benim diyorum anlamıyorsun heralde arkadasım adına basvuru yaptım diyorum yusuf 18 izmirde yaşıyorum

Hadi yaptığı işe laf edersin, dolandırmıştırda yaşla dalga geçip bir de senin o yaşta olduğun öğrenilince
Dağhanım aylardır tanıyorsun beni,Fake hesap açacak duruma düştüm mü? Bir dolandırıcılığımı gördün mü?

O YAŞTA OLDUGUMU KİM SÖYLEDİ :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!