Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ÜCRETSİZ] m3_radio | SALTYCHAT VE TOKOVOIP UYUMLU

Merhabalar, bu gün sizlere aradığım m3_radio'yu paylaşmak istedim.
Script şuan saltychat'e uyumlu ama fotoğrafta gördüğünüz gibi
Kod:
exports["saltychat"]
kısımların başına -- ekleyip tokovoipi açarsanız tokovoiptede sıkıntısız olarak çalışır.

İNDİRME :
VT :
Sanki benim leaklanan paketimden almışsın ama neyse hadi sen yapmış ol :D
50912

DF
Ben paylaşmıştım ama neyse xD

DF
link güncellendi animasyonlu halini indirebilirsiniz.
Kendim mumble'a uyarladım ondan dolayı sıkıntı olma olasılığı var mı ?
Direk animasyon olarak çalışan birşey üzerine yaptım fakat animasyonu görmüyor AnimDict'i de yükleniyor çok garip

DF
Kendim mumble'a uyarladım ondan dolayı sıkıntı olma olasılığı var mı ?
Direk animasyon olarak çalışan birşey üzerine yaptım fakat animasyonu görmüyor AnimDict'i de yükleniyor çok garip
hiçbir fikrim yok mumble için

DF
52306
ben böyle yaptım bütün tokovoiplerin [--] sildim saltychatıda [--] başına koydum doğrumu?

DF
merhaba telsiz dupelanabiliyor yani şu şekilde telsiz üstünde gittikten sonra kanalda kalmaya devam ediyor bunu nasıl çözebilir şimdiden teşekkürler (saltychat kullanıyorum)

DF
Son düzenleme:
merhaba telsiz dupelanabiliyor yani şu şekilde telsiz üstünde gittikten sonra kanalda kalmaya devam ediyor bunu nasıl çözebilir şimdiden teşekkürler (saltychat kullanıyorum)
O sorunu baya eskiden tokovoip kullanırken telsiz scsinde yaşıyordum daha sonra birine sormuştum oda bana bir kod atmıştı. O kodu bulabilirsem atarım

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!