Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] LAYTBORN V2 ULTIMATE

coderolmakistiyor

Üye
FT Kullanıcı

İndirme Linki:

Virüstotal:

Videoda açık verdi kardeşimiz bizde üzerimize düşen görevi hallediverdik evelAllah

RuqeoN Namı Diğer FBI

"Tüm Ücretli Scler Ttamamen Açık Kaynak"

Son düzenleme:
Hakikaten helal olsun büyük hareket.

damnn bitch ücretli sclerin açık kaynak olması woaw

Ratlı olan deil mi bu

Laytborn V2 Ultimate paketi önceden hoşuma giden bir paketti. Ücretsiz yayılması pakete para veremeyenler için iyi bir paylaşım.

Kendi bilgisayarın üzerinden localhost veya bir makinen varsa paylaştığın Laytborn V2 Ultimate paketini indirip sunucuyu açıp video çekersen iyi olur. ReQuen attığı video değil de senin paylaştığını görelim diye dedim.

Kendi bilgisayarın üzerinden localhost veya bir makinen varsa paylaştığın Laytborn V2 Ultimate paketini indirip sunucuyu açıp video çekersen iyi olur. ReQuen attığı video değil de senin paylaştığını görelim diye dedim.
Hiç uğraşamam kral siktir et

FBI seri üzgün kardeşim. Oldqb olması dışında güzel buldum bazı kişilerin işine yarayabilir güzel paylaşım

Kral yalnız bu zaten discordda paylaşıldı birde yorumlar mükemmel :D Teşekkür ediyorum ilginiz ve alakanız için.
Bundan sonra başka hangi paketler geliyor bakalım. Bir pakete para veremeyenlere buradan ne diyorsunuz ?
Hayır kardeşim sorun yok kullanabilirler hatta şöyle söyleyeyim leak işini zaten discordda ve youtube kanalımda canlı yayında yapıyorum ben eğer milleti leaklıyorsam onlarda beni leaklayabilir :))
Ratlı olan deil mi bu
Evet ratlı kanka klasdhskaujda
damnn bitch ücretli sclerin açık kaynak olması woaw
Evet daha fazlası için beni takip et 0resmon codem bakitelli brutal cart curt hepsini paylaşıyoruz zaten :)

Son düzenleme:
Kral yalnız bu zaten discordda paylaşıldı birde yorumlar mükemmel :D Teşekkür ediyorum ilginiz ve alakanız için.

Hayır kardeşim sorun yok kullanabilirler hatta şöyle söyleyeyim leak işini zaten discordda ve youtube kanalımda canlı yayında yapıyorum ben eğer milleti leaklıyorsam onlarda beni leaklayabilir :))

Evet daha fazlası için beni takip et 0resmon codem bakitelli brutal cart curt hepsini paylaşıyoruz zaten :)
zamanında kendin diyordu ratlı felan içinde kaldı diye bilgin olsun. dalgasına söylemiyom.

Respect ↑↑↑↑​

Virüs vb var mı?
Keylogger?

Ona göre indirelim

Bilmiyorum
Ama ben Ruqeon isimli kişiden paket
Bu paketi almıştım daha önce.

0'dan script yapmıyorlar zaten Developerler 0'dan hiçbir şeyi yazmıyorlar sadece varolanları geliştiriyorlar Creator değiller yani.
Oradan buradan sızdırılmış script toplayıp bazılarına para verip paket haline getirip satıyorlar.

Bende istesem bazı scriptlere para verir bazı yerlerden de sızdırılmış script toplar paket haline getirir
qb-menu,jobs meslekleri kendime göre tasarım olarak ayarlayıp satışa sunarım yani bende yaparım ama hiç değmez çünkü oradan buradan free script toplayıp paket haline getirip satmanın anlamı yok. Eğer yaparsam da hiç sızdırılmış script kullanmadan ücretli scriptleri satın alır birazda menu vb kendime göre daha iyi şekillendirir öyle satarım yani hiçbir sızdırılmış script koymam satmak için.

Bazıları çok cimridir sızdırılmış scriptleri nereden indirdiğini vb söylemez
Ancak open source olmayan veya open source olan da dahi olsa ücretli script alınca satamıyorsun çünkü lisansdan dolayı sanırım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!