Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

(ücretsiz) Launcher

ManRigeDEV

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Merhaba Değerli Fivem Türk Üyeleri Ve Yetkilileri Sizlere Kendi Yapımım Olan Launcherin Lite Versiyonunu Paylaşmak İstedim Sadece Sunucuya Giriş Ve Diğer İStediğin Ts,Discord Vs Giriş Sağlıyabilirsiniz Geliştirmeye Ve Güncellemeleri Herkese Açık Olan Discord Adresimde Sizlere Paylaşacağım !

3773

Resimleri Ve Butonlar Kendinize Göre Değiştirebilirsiniz ! Gerekli Butonları Kodların İçinde Şeffaf Bir Halde Bıraktım Editlerken Görebilir Ve Ona Göre Resimlerinizi Ekliyebilirsiniz. !

Sadece Discord Logosunun Olması kendi Discord Adresim Bulunmaktadır. Ts.Tokovoip Vs Siz Kendi Fotoğraflarınızı Ekliyerek Aktifleştireceksiniz !

NOT: Güncellemeler Ve Destek Discord Adresimden Verilecektir. Katılarak Sorularınızı Sorabilir Güncellemeleri Takip Edebilirsiniz.

ÖNEMLİ : EĞER .SLN AÇARKEN HATA VERİYORSA FadeMainLauncher.csproj İLE GİRİŞ YAPIN DÜZELİCEKTİR.

YAPAMAYAN ARKADAŞLARA İSTEDİKLERİ FOTO İSİM KULLANILARAK ÜCRETSİZ TESLİM EDİLECEKTİR.

İndirme linki:
Virüs total:
Destek Ve Güncellemeler İçin Discord Adresim :

DF

Ekli dosyalar

• BedavaLauncherss.PNG
    BedavaLauncherss.PNG
    695.6 KB · Görüntüleme: 685
Son düzenleme:
Gören Ve Beğenen Arkadaşlar Yorum Yaparsa Sevinirim. AdnanDMR AdnanDMR Yorumun İçin Teşekkürler Kaldırmışsın.

DF
Launcher Tüm Virüs Vs Taramalardan Başarılı Bir Şekilde Geçerek Yordi Yordi Taradından Konumuz Yeniden Açılmıştır İndirebilirsiniz Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayın !

DF
Arkadaşlar Yeni Bir Kaç Değişiklik Yapıldı Hatalar İle İlgili Hepsi Çözüldü ve Link Güncellendi VirüsTotal Güncellendi ! Yeniden İndirebilirsiniz

DF
Merhaba Değerli Fivem Türk Üyeleri Ve Yetkilileri Sizlere Kendi Yapımım Olan Launcherin Lite Versiyonunu Paylaşmak İstedim Sadece Sunucuya Giriş Ve Diğer İStediğin Ts,Discord Vs Giriş Sağlıyabilirsiniz Geliştirmeye Ve Güncellemeleri Herkese Açık Olan Discord Adresimde Sizlere Paylaşacağım !

Ekli dosyayı görüntüle 3647

Resimleri Ve Butonlar Kendinize Göre Değiştirebilirsiniz ! Gerekli Butonları Kodların İçinde Şeffaf Bir Halde Bıraktım Editlerken Görebilir Ve Ona Göre Resimlerinizi Ekliyebilirsiniz. !

Sadece Discord Logosunun Olması kendi Discord Adresim Bulunmaktadır. Ts.Tokovoip Vs Siz Kendi Fotoğraflarınızı Ekliyerek Aktifleştireceksiniz !

NOT: Güncellemeler Ve Destek Discord Adresimden Verilecektir. Katılarak Sorularınızı Sorabilir Güncellemeleri Takip Edebilirsiniz.

ÖNEMLİ : EĞER .SLN AÇARKEN HATA VERİYORSA FadeMainLauncher.csproj İLE GİRİŞ YAPIN DÜZELİCEKTİR.

YAPAMAYAN ARKADAŞLARA İSTEDİKLERİ FOTO İSİM KULLANILARAK ÜCRETSİZ TESLİM EDİLECEKTİR.

İndirme linki:
Virüs total:
Destek Ve Güncellemeler İçin Discord Adresim :
Güzel Bir Paylaşım Olmuş

DF
3681 3682

Her Amaç İçin Sizlerleyiz :D Elimizden Geldiğince Herkese Yardımcı Olmak Ve İsteklerini Yerine Getirmek İstiyoruz Umarım Getirebiliyoruzdur.

DF
arkadaşın discord u na gitmenize gerek yok beyler ücretli veriyor paketi yabancı sitelerden biraz araştırsanız paranızı kaptırmayın

DF
arkadaşın discord u na gitmenize gerek yok beyler ücretli veriyor paketi yabancı sitelerden biraz araştırsanız paranızı kaptırmayın
Ben Diyorumki Dostum Burada Ücretsiz Bir Şekilde Dosyalarını Paylaştım C# Bilginin Olması Lazım İstediklerini Yapabilmen İçin Ama eğer bilgin yok istiyorsan ben yeni versiyonumu sizlere satabilirim sonra çıkıp buraya böyle dönüş yapıyorsun biraz araştırdıktan sonra böyle dönüşler yaparsanız sevinirim.

DF
kardeşim bende sabahtan aşkama kadar dosya yapıyorum paket yapıyorum bir şeyi bir yerde paylaşıyorsan bir bilgisini vermen lazım senin burda yaptığın reklam yapmak kendi discord adresine gelen insanlara da bunu diyorsun ya paylaşım yapma yada nasıl kurulduğunu nasıl yapıldığının bilgisini ver insanlara yada buraya yaz ücretlidir ona göre gelin diye kardeşim

DF

Ekli dosyalar

• Başlıksız-1.png
    Başlıksız-1.png
    175.8 KB · Görüntüleme: 94
kardeşim bende sabahtan aşkama kadar dosya yapıyorum paket yapıyorum bir şeyi bir yerde paylaşıyorsan bir bilgisini vermen lazım senin burda yaptığın reklam yapmak kendi discord adresine gelen insanlara da bunu diyorsun ya paylaşım yapma yada nasıl kurulduğunu nasıl yapıldığının bilgisini ver insanlara yada buraya yaz ücretlidir ona göre gelin diye kardeşim
Kardeşim Burada Ücretsiz Olarak Dosyayı Paylaşmışım Birazcık Bilgin Olsa Zaten Dosyaların c# üzerinden yürütüldüğünü anlarsın ve yaparsın ben sana orada kurulumu anlatamam sen nasıl istediğine göre değişkenlik gösterir ben sana diyorumki madem c# bilgin yok ben bu versiyonu artık kullanmıyorum dilersen ücretli olan versiyonuma fivemtürkten bakabilirsin. burada reklam tarzı birşey yok bilgisiz olmanı geçiyorum birde burada beni kötülüyorsun üstteki arkadaşlara bakarak ilerliyebilirsiniz iyi günler dilerim.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!