Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [Ücretsiz] Hotdog Mesleği

quarentin

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, Kendi yazdığım bir script değildir, öncelikle bunu söylemeliyim zaten orjinal videosunu ekleyeceğim.
Sadece dili lehçe olduğu için biraz İngilizce ve Türkçeye çevirdim. Script içinde bulunan bazı tanımlamaları daha anlaşılır olması açısından da İngilizceye çevirdim.

Metinlerini de Türkçeye uyarlamaya çalıştım. Umarım işinizi görür.
Kaynak tüketimi ise 0.11 ile 0.18 ms arasında tüketiyor. Normalde +0.20ms civarıydı biraz "Citizen.wait" sürelerini değiştirerek ms'i aza indirmeye çalıştım. Daha optimize eden olursa konu altında paylaşsın güncelleyelim.

Orjinal Videosu :

Edit: Kelime eksikliğinin yanlış anlama yol açması.

Son düzenleme:
Citizen.Wait sürelerini düşürerek ms den kaçarsan ileride patlar o yüzden hepsini 100 yap yeterlidir. dosyayı indirip bakmadım bir de öyle test et.

Yagız bunun GoPostal olanı paylaştı diye hatırlıyorum. Kontrol edip kilitleyebilirsiniz sorun yok

Can Bey Hot doğ paylaşım icin teşekkürler :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!