Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

(Ücretsiz) Geliştirilmiş Tablet Scripti

• Konbuyu başlatan Yordi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 32
  • Görüntüleme 9K
tableti yükledim fakat /tablet yazdığımda bar geliyor animasyon geliyor fakat bar bittiğinde tablet açılmıyor denilen her şeyi yaptığıma rağmen halen daha aynı şekilde duruyor
clinet dosyası içinde DoHudText şeklinde iki kısım buraları SendAlert olarak değiştirirseniz sorun çözülür

Ellerinize sağlık <3

Öncellikle selamlar:
Eğer üzerinizde tablet eşyası varsa tableti "/tablet" komutu ile açabiliyorsunuz.
Tabletin görünümüyle oynandı ve geliştirmeler yapıldı.
Tableti istediğiniz gibi kullanabilirsiniz isterseniz görünümü değiştirin orası tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır.
Datanıza tablet adında bir eşya eklemeniz gerekiyor.

Gerekli Scriptler:

Video:

Kurulum:
İlk başta datanıza "tablet" adında bir eşya oluşturmanız gerekiyor.
Datanıza "tablet" adında bir eşya oluşturduktan sonra server.cfg içine girip "start tab" kodunu ekliyoruz.
Kurulum işlemi bu kadar.

İndirme:
/tablet yazıyorum hata veriyor acaba yardımcı olurmusunuz ?

Öncellikle selamlar:
Eğer üzerinizde tablet eşyası varsa tableti "/tablet" komutu ile açabiliyorsunuz.
Tableti istediğiniz gibi kullanabilirsiniz isterseniz görünümü değiştirin orası tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır.

Gerekli Scriptler:

Video:

Kurulum:
Datanıza "tablet" adında bir eşya oluşturduktan sonra server.cfg içine girip "start tab" kodunu ekliyoruz.
Kurulum işlemi bu kadar.

İndirme:

tablet elimde bakıyor gözküyor bakıyor fakat ekrana gelmiyor sol üst köşede bir hata veriyor yardımcı olurmusunuz mytic_notify bulamadım bu arada ?

Öncellikle selamlar:

Gerekli Scriptler:

Video:

Kurulum:
Kurulum işlemi bu kadar.

İndirme:
ADAMM <3 Oldu zıplama oynu oynuyorum fakat policesysteme girince beyaz ekran veriyor polis olmama rağmen onu nasıl halledebilirim ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    140.1 KB · Görüntüleme: 66
Polis sistemi çalışmıyor bilerek onu beyaz ekran şeklinde bıraktım kendi isteğinize göre oraya başka bir şey ekleyebilir kullanabilirsiniz.
X xth3x

Youtube search kısmı çalışmamakta ve spotify yok, Nasıl etkin hale getireceğim

Youtubeun Search linkini değiştirmeyide denedim ama Kanal ismi yada Link girince video çıkmıyor

bu youtube nasıl kullanılıyor bir türlü kullanamadım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!