Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] Fivem için Discord BOT!

hypuin

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar. Bu gün üzerinde aylardır uğraştığımız Zentra BOT projesinin sonuna geldik. Botu ücretsiz şekilde paylaşmayı, daha özel komutlar için premium sistemine geçiş yapmaya karar kıldık. Örneğin botumuzu kullanan kullanıcılar yine /aktif atabilecek ancak aktif görsellerini değiştiremeyecekler. Tabii aktif görsellerini değiştirmeye de çok gerek yok. Görsellerimizin kalitesi hakkında tartışmaya bile gerek olacağını düşünmüyorum. Bot daha yeni olduğu için belli başlı hatalar baş gösterebilir ancak en geç 24 saat içerisinde düzeltileceğinin garantisini verebilirim. Fazla söze gerek yok işte Zentra!

Doğrulanmış;
Botumuz discord üzerinde onay almıştır.
Doğrulanmış.png

Komutlar;
/aktif,bakım,restart,ip vs. (hızlı bağlan komutları özelleştirilebilir)
/ticket
/guard
/ban,kick,jail vs.
/rolver,rolal,wlver,wlal
/oylama
Toplamda 101+ komut bulunmakta hepsini yazamadım mazur görün.

Aktif;
Aktif komutu /fivem-komutlarını-ayarla komutuyla ip,ts3,kısayol bağlanma gibi herşeyi özelleştirilebilir bir komut.
aktif.png

Örneğin;
sda.png

Bakım;
Bakım komudumuzda ise "Bakım Sebebi" değişken halindedir, bakım sebebini girmeden de paylaşılabilir.
Bakım.png

Restart;

Klasik restart komutu.
restart.png

Ticket Sistemi;

Desteklerinizde kullanabileceğiniz temel bir komut.
ticket.png

GIZLILIK POLİTİKASI:

Son düzenleme:
+up

Tasarımcı olduğun için tasarım konusunda zaten bir şey diyemem emojiler ile güzel bir zenginleştirme olmuş. Discordun'da destekledi / komutunu kullanıp botu güncel tutman güzel bir şey. Hızlı bir VDS desteği ile de bu botun gelemeyeceği yer yok diye düşünüyorum. Eline sağlık

Tasarımcı olduğun için tasarım konusunda zaten bir şey diyemem emojiler ile güzel bir zenginleştirme olmuş. Discordun'da destekledi / komutunu kullanıp botu güncel tutman güzel bir şey. Hızlı bir VDS desteği ile de bu botun gelemeyeceği yer yok diye düşünüyorum. Eline sağlık
Sağolun teşekkür ederiz

+up

+up

+up

+up

Merhaba,

Konudaki discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır.

İyi Forumlar Dilerim..

+rep dostum Mineria Hosting olarak sponsor olduğumuz bu bot cidden FiveM mecrasında güzel işler çıkartacak.

+up

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!