Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] FİVEM ANINDA START VEREBİLECEĞİNİZ GELİŞMİŞ ŞEHİR PAKETİ

Polis araç galerisinde Police Job İçindeki Araçların ismini pd1 , pd2 , pd3 olarak değiştirin soru ortadan kalkacaktır Teknoloji marketi startı verili değildir kontrol et Mekanik modifiyeside esx_mechanic2job vardır start verin benny mekanige bakın
8473 bu şekilde mi hocam

Cmd hemen açılıp kapanıyor konumu değiştirdim afakat hala aynı discorddan ekledim tefi bakarmıssın

Cmd hemen açılıp kapanıyor konumu değiştirdim afakat hala aynı discorddan ekledim tefi bakarmıssın
Cmd yi Şöyle Çözebilirsin Dostum İlk önce Benim verdiğim sunucu dosyasını C ye at sonra cmd yi herhangi bir programdan editlemek için açın ve aşağıdaki yerleri dosya ismi ile değiştirin
8506

Kendim Temel Paket Üzerine Yaptığım Ve Önceden Sunucumda Kullandığım Bir Pakettir Buyurun Direkmen Anında Start Verebilirsiniz,
Bu Paketi Ücretli Satmaya Çalışanları Bana Yönlendirebilirsiniz. Paket Bana Aittir. Discord : 'Tefi#0001

Sunucu Paketi Ve Sql :

Paketten Görseller ve bilgiler

Meslekler
Polis, Doktor, Mekanik, Emlak, Galeri, Bankacı, Süt Sağma

Özel Mekanlar
Restorant, Bennys Mekanik, Losstantos Customs Mekanik, Grove,Ballas,Vagos Özel Hoodlar, Özel Motel

İllegal Meslekler
Üzüm(Şarap), Karpuz, Kenevir(ot), Bitcoin, Meth, Araç Parçalama, Npc Soyma , Gelişmiş Ev Soygunu

Modlu Araçlar
Skyline, Bmw M4, Bmw 760, Gtr, Mercedes c63, Mercedes s500, Polis Araçları, +50 Dlc Araçları

Map
İsteğe Bağlı Olarak Sokak Numaraları Belli Olan, Renkli, Default Harita

- Reyonlu Market
- Tasarımlı Z Menü
- Tasarımlı F2 Menü
- Kucaklama Sırta Alma
- Animasyonlu Kapı Kilitleme
- Kuyumcu Soygunu
- Market Soygunu
- Büyük Banka Soygunu
- Küçük Banka Soygunu
- Vorp Hız Göstergesi Yemek Barı
- PillBox Hastane
- Polisler İçin gelişmiş Bildirim Sistemi

Modluarac.png

modluhastane.png

modlukarakol.png

restorant.png

Paylaşamadığım Görsellerde Var PAKETİ PAYLAŞMA sebebim Secret RP İle Bir Anlaşma Yapmıştım Ama Onlar Karaktersizliklerini Belli Ettikleri için Paylaşıyorum İnsanların Emeklerini Bu Kadar Küçük Görmesseniz Sevinirim İyi Günler.
Güzel fakat indirme linkinde bir problem var 403 hatası veriyor. Linki değiştirebilirmisin?

Güzelim paket kimlere gitmiş...

Kendim Temel Paket Üzerine Yaptığım Ve Önceden Sunucumda Kullandığım Bir Pakettir Buyurun Direkmen Anında Start Verebilirsiniz,
Bu Paketi Ücretli Satmaya Çalışanları Bana Yönlendirebilirsiniz. Paket Bana Aittir. Discord : 'Tefi#0001

Sunucu Paketi Ve Sql :

Paketten Görseller ve bilgiler

Meslekler
Polis, Doktor, Mekanik, Emlak, Galeri, Bankacı, Süt Sağma

Özel Mekanlar
Restorant, Bennys Mekanik, Losstantos Customs Mekanik, Grove,Ballas,Vagos Özel Hoodlar, Özel Motel

İllegal Meslekler
Üzüm(Şarap), Karpuz, Kenevir(ot), Bitcoin, Meth, Araç Parçalama, Npc Soyma , Gelişmiş Ev Soygunu

Modlu Araçlar
Skyline, Bmw M4, Bmw 760, Gtr, Mercedes c63, Mercedes s500, Polis Araçları, +50 Dlc Araçları

Map
İsteğe Bağlı Olarak Sokak Numaraları Belli Olan, Renkli, Default Harita

- Reyonlu Market
- Tasarımlı Z Menü
- Tasarımlı F2 Menü
- Kucaklama Sırta Alma
- Animasyonlu Kapı Kilitleme
- Kuyumcu Soygunu
- Market Soygunu
- Büyük Banka Soygunu
- Küçük Banka Soygunu
- Vorp Hız Göstergesi Yemek Barı
- PillBox Hastane
- Polisler İçin gelişmiş Bildirim Sistemi

Modluarac.png

modluhastane.png

modlukarakol.png

restorant.png

Paylaşamadığım Görsellerde Var PAKETİ PAYLAŞMA sebebim Secret RP İle Bir Anlaşma Yapmıştım Ama Onlar Karaktersizliklerini Belli Ettikleri için Paylaşıyorum İnsanların Emeklerini Bu Kadar Küçük Görmesseniz Sevinirim İyi Günler.
linki güncellermisin açılmıyor

link bozuk bu arada

Link'de bir problem var

HASTANE VS YADA KARAKOL BLİP SİLEMİYORUN NEDEN VEYA NERDE

HeidiSql kullanıyorum user tablosunda kullanıcıya admin rolü vericem mesela ''user'' yazan yere çift tıklıyorum bu parası işi vs. içinde geçerli aldığım hata şudur;

HATA: could not load full row data

hocam öncelikle ellerine ve emeğine sağlık çok güzel bir paket. teşekkür ederim bunu paylaştığın için. bir ricam olacak senden, telefon tüm herşey çalışıyor fakat kapanmıyor neden biliyor musun? bir diğer sorumda marketleri satılığa çıkarabilirmiyiz şu an ki haliyle. son olarakta F2 ye basınca envanter açılıyor fakat karakter noclip moduna geçiyor nasıl düzeltirim.

edit : user tablosuna tıkladığımda "SQL Error (1054): Unknown column 'phone' in 'field list' hatası alıyorum

Son düzenleme:
hocam öncelikle ellerine ve emeğine sağlık çok güzel bir paket. teşekkür ederim bunu paylaştığın için. bir ricam olacak senden, telefon tüm herşey çalışıyor fakat kapanmıyor neden biliyor musun? bir diğer sorumda marketleri satılığa çıkarabilirmiyiz şu an ki haliyle. son olarakta F2 ye basınca envanter açılıyor fakat karakter noclip moduna geçiyor nasıl düzeltirim.

edit : user tablosuna tıkladığımda "SQL Error (1054): Unknown column 'phone' in 'field list' hatası alıyorum
Bende Öyle bir problem soz konusu değildi bilemiyorum

Hocam karakolda galeri çalışmıyor. cevap yazmışsın fakat hangi araçların adını pd1 yapıcaz. rütbeye göre araç sistemi var. devam edecek mi 5 araba olan rütbede mesela pd1 pd2 pd3 pd4 pd5 şeklinde

?

Linki Güncelleme Şansınız Var Mı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!