Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

(Ücretsiz) Farklı ve Yeni Kıyafetçi Scripti

• Konbuyu başlatan Yordi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yordi

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
Yordi#3428
Öncellikle selamlar:
Menü tasarımı tamamiyle farklı ve daha kullanışlı bir kıyafetçi normaline göre.
Üzerinde değişiklikler yaparak en sade haline getirdim kıyafetçiyi.
Ek olarak bu vermiş olduğum kıyafetçi scriptini kullanabilirsiniz ona göre ayarlandı.

Görsel:

3833

Kurulum:

Vermiş olduğum "yordi-clothing" dosyasını "resources" dosyasının içine atıyoruz.
Dosyayı "resources" dosyasına attıktan sonra server.cfg girip oraya şu kodu ekliyoruz "start yordi-clothing"
Kurulum işlemi bu kadar.

İndirme:

Öncellikle selamlar:
Menü tasarımı tamamiyle farklı ve daha kullanışlı bir kıyafetçi normaline göre.
Üzerinde değişiklikler yaparak en sade haline getirdim kıyafetçiyi.
Ek olarak bu vermiş olduğum kıyafetçi scriptini kullanabilirsiniz ona göre ayarlandı.

Görsel:

Ekli dosyayı görüntüle 3833

Kurulum:

Vermiş olduğum "yordi-clothing" dosyasını "resources" dosyasının içine atıyoruz.
Dosyayı "resources" dosyasına attıktan sonra server.cfg girip oraya şu kodu ekliyoruz "start yordi-clothing"
Kurulum işlemi bu kadar.

İndirme:

NativeUI kullanabilirdin kanka daha şık dururdu.

Ama bu da güzel eline sağlık ??

Teşekkür ederim görüşün için :)
Menemen Menemen

.txtyemi kaydediyor?

Evet txt içnie kaydediyor.
E Egegtav

öldüğümüzde gidiyor kıyafetler

Kontrol edip eğer öyle bi sorun varsa github'da ki dosyaları güncellerim.
E Egegtav

paylaşım için teşekkürler fakat giyilen kıyafetler sqlle databasee aktarılmadıktan sonra ne anlamı var ki?

Son düzenleme:
keşke credit verseydin gerçek yapımcısına :p
orjinal eklenti için:

pedler txt dosyasına kaydediliyor sanırım kashacters tablosuna eklenemediği için ped kullandığınızda tüm karakterlerinizde aynı ped olur diye düşünüyorum kashacters kullanmayanlar için işe yarayabilir.

Credit vermeye gerek yok çünkü kendim yaptım vb. gibi şeyler söylemedim isteyen scripti kullanır istemeyende kullanmaz bu kadar basit.
EmirBerke EmirBerke

pedler txt dosyasına kaydediliyor sanırım kashacters tablosuna eklenemediği için ped kullandığınızda tüm karakterlerinizde aynı ped olur diye düşünüyorum kashacters kullanmayanlar için işe yarayabilir.
Karakterler steam:011010101010 diye değil, karakterlere göre değişiyor. Mesela karakter 1 Char1:12039123 karakter 2 Char2:12931283 diye geçiyor. Öyle bir problem olacağını düşünmüyorum.

Para vs kesmiyor mu? herhangi bir bildirim bulamadım çünkü

Herhangi bir şekilde para kesmiyor, yakında githubda'ki dosyaları güncelleyip database kaydetme ve para kesme gibi şeyler eklemeyi düşünüyorum. Sadece üzerinde türkçeleştirmeler yapmıştım.
Ruqen Yagiz

Karakterler steam:011010101010 diye değil, karakterlere göre değişiyor. Mesela karakter 1 Char1:12039123 karakter 2 Char2:12931283 diye geçiyor. Öyle bir problem olacağını düşünmüyorum.
Bildiğim kadarıyla kashacters seçilen karakterde char olan kısımları steam ile değiştiriyor, diğer karakterlerin identifier kısımlarını da char a çevirerek çalışıyor, bu şekilde çakışma olmadan çalışıyor, kashacters server.lua daki tablo listesini tam doldurmadığınızda eklemediğiniz datadaki tabloda veriler tüm karakterlerde aynı kalır, mesela motel tablosunu eklemezseniz tüm karakterlerinizde aynı motel odası kiralı kalır, kıyafetler txt dosyasında olduğu için kashacters tablosuna eklenemediğinden dolayı pedler aynı kalır diye düşünüyorum hala. Belki yanılıyorumdur deneyen biri yazarsa daha iyi olur sanırım.

bozuk zaten ölünce kıyafetler gidiyor ve oyundan çık gir yapınca

Daha önce paylaşıldığı için konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!