Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [Ücretsiz] | Fahrenheit All in One >Discord Bot

Fahrenhayt

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Fahrenheit#3957
~Fahrenheit All in One Discord Bot ~
Öncelikle merhaba uzun süredir fivem , gmod ve discord botları üzerine çalışmalar sergiliyorum. Bugün sizler için yaklaşık 2-2.5 saatte yapımını tamamladığım bir botu paylaşmak istiyorum kodları ben yazdım. (aoi.js ile yazıldığı için basit bir kod yazım stili var önceden hiç discord botu kodlamamış veya kullanmamış kişiler için bu modül ile yazmak istedim . Sebebi ise kullanımı ve syntax'ı basit.)
Bu paylaşım botun son hali değildir ben sabırsızlıktan hızlıca paylaşım yaptım :D her gün update alacak bir konu olacak. Ücretsiz edineceğiniz en iyi botlardan biri olacağının sözünü verebilirim.
Kodlarla pek uğraşmamanız için herşeyi basite indirgedim sadece config ayarlayıp startlayabilirsiniz.
Umarım işinize yarayan bir paylaşım olmuştur :) gelin biraz özelliklerini inceleyelim
1)Rank Sistemi:
Sunucu içerisindeki kullanıcılarınızın yazdığı toplam mesaj, kelime ve harf sayısını database üzerinde tutar.

52860

Top 10 Sıralama tablosu:
52861

2) Bot Durum:
Botun mevcut durumunu sunar
52862

3)Şarkı sistemi:
52863
4)Ticket Sistemi:
!destek yazarak ticket oluşturabilirsiniz işiniz bittiğinde bir admin !kapat yazarak ticketi sonlandırabilir.. Bu sistemin emojili versiyonuda elimde var istek gelirse o sistemide paylaşabilirim...
52866
52867
5) Aktif,bakım,restart :
normalde görselde atmaktadır fakat benim elimde bi görsel olmadığı için koymadım. Siz configden ayarlayabilirsiniz aktif ,bakım, restart giflerini.
52868
52869

52870

6) wl-ver komutu:
etiketlenen üyeye whitelist rolü verir ve log tutar.
52871

54751
7) Silinen mesajların logu:
52875
8)mesaj temizleme:
52876
9)ayarlanabilir prefix : !prefix-ayarla ile prefixi değiştirebilirsiniz.

Konu her gün yeni ve gelişmiş komutlarla güncellenecektir bilginize ....
Botu kullanacak kişilerin yapması gerekenler : bot.js dosyasına girip tokeninizi ayarlayın.
19-38 satırları içerisindeki config ayarlarını kendinize göre düzenleyin.
Yardım komutunun kodlarını yazdım fakat içeriğini girmedim isterseniz siz girersiniz bot.js 86. satırda başlamaktadır. Sayfalı yardım menüsüdür.

Güncelleme : Kurulumu yapmak için aşağıdaki adımları takip edin :
1-) Githubdan bot dosyalarını indirin

2-) Buradan modül klasörünü indiriniz ve githubdan indirdiğiniz klasörün içerisine atınız.

Ekli dosyalar

• 1620988417937.png
    1620988417937.png
    14.7 KB · Görüntüleme: 350
Son düzenleme:
İstediğiniz özellikler varsa onlarıda yazabilirsiniz. Elimden geldiğince komut ekleyeceğim

+

~Fahrenheit All in One Discord Bot ~
Öncelikle merhaba uzun süredir fivem , gmod ve discord botları üzerine çalışmalar sergiliyorum. Bugün sizler için yaklaşık 2-2.5 saatte yapımını tamamladığım bir botu paylaşmak istiyorum kodları ben yazdım. (aoi.js ile yazıldığı için basit bir kod yazım stili var önceden hiç discord botu kodlamamış veya kullanmamış kişiler için bu modül ile yazmak istedim . Sebebi ise kullanımı ve syntax'ı basit.)
Bu paylaşım botun son hali değildir ben sabırsızlıktan hızlıca paylaşım yaptım :D her gün update alacak bir konu olacak. Ücretsiz edineceğiniz en iyi botlardan biri olacağının sözünü verebilirim.
Kodlarla pek uğraşmamanız için herşeyi basite indirgedim sadece config ayarlayıp startlayabilirsiniz.
Umarım işinize yarayan bir paylaşım olmuştur :) gelin biraz özelliklerini inceleyelim
1)Rank Sistemi:
Sunucu içerisindeki kullanıcılarınızın yazdığı toplam mesaj, kelime ve harf sayısını database üzerinde tutar.

Ekli dosyayı görüntüle 52860

Top 10 Sıralama tablosu:
Ekli dosyayı görüntüle 52861

2) Bot Durum:
Botun mevcut durumunu sunar
Ekli dosyayı görüntüle 52862

3)Şarkı sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 52863
4)Ticket Sistemi:
!destek yazarak ticket oluşturabilirsiniz işiniz bittiğinde bir admin !kapat yazarak ticketi sonlandırabilir.. Bu sistemin emojili versiyonuda elimde var istek gelirse o sistemide paylaşabilirim...
Ekli dosyayı görüntüle 52866
Ekli dosyayı görüntüle 52867
5) Aktif,bakım,restart :
normalde görselde atmaktadır fakat benim elimde bi görsel olmadığı için koymadım. Siz configden ayarlayabilirsiniz aktif ,bakım, restart giflerini.
Ekli dosyayı görüntüle 52868
Ekli dosyayı görüntüle 52869

Ekli dosyayı görüntüle 52870

6) wl-ver komutu:
etiketlenen üyeye whitelist rolü verir ve log tutar.
Ekli dosyayı görüntüle 52871
Ekli dosyayı görüntüle 52873
7) Silinen mesajların logu:
Ekli dosyayı görüntüle 52875
8)mesaj temizleme:
Ekli dosyayı görüntüle 52876
9)ayarlanabilir prefix : !prefix-ayarla ile prefixi değiştirebilirsiniz.

Konu her gün yeni ve gelişmiş komutlarla güncellenecektir bilginize ....
Botu kullanacak kişilerin yapması gerekenler : bot.js dosyasına girip tokeninizi ayarlayın.
19-38 satırları içerisindeki config ayarlarını kendinize göre düzenleyin.
Yardım komutunun kodlarını yazdım fakat içeriğini girmedim isterseniz siz girersiniz bot.js 86. satırda başlamaktadır. Sayfalı yardım menüsüdür.

indirme linki :

vt:

İstediğiniz özellikler varsa onlarıda yazabilirsiniz. Elimden geldiğince komut ekleyeceğim
kankam sorgu komutu varmı sorgy yazıp kısının steam profılını yazınca hexını verıo otomatık

kankam sorgu komutu varmı sorgy yazıp kısının steam profılını yazınca hexını verıo otomatık
Paylaşırım onuda bilgisayara geçince var elimde

Main Adlı Dosya Hazırlanıyor.
Database Hazır da Kalıyor.

Son düzenleme:
+ güncel +update ->
Dosyalar github'a taşındı + olarak !wl-ver komutu güncellendi
54750

baslat.bat açılıyor sonra kapanıyor

+up (projeyi biraz boşladım ekstra işlerim olduğundan. İstediğiniz özellikleri bana discord üzerinden mesaj yolu ile iletirseniz bota eklemeler yapabilirim dc: Fahrenheit#3957)

Buton etkileşimlerinin mantığını kavradım -nimetmiş bu özellik he- kısa süre içerisinde v2 sürümü gelecek. Bol bol buton kullanacağız bundan sonra :D (sadece url için değil müzik ses seviyesini arttırma/azaltma , müziği durdurma vb . bol bol interaction bulunacak ) v2 yine ücretsiz olarak paylaşılacak.
57960

Bu sürüm sonlandırdı v2yi yapmaya hafiften devam ediyorum. İstek komutlarını özellikle bota ekliyorum ki herkesi tatmin etsin.
V2 için isteklerinizi discord üzerinden belirtebilirsiniz.
Dc: Fahrenheit#3957

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!