Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Ucretsiz Developer

Pack

Üye
FT Kullanıcı
Adınız :Ali

Soyadınız : - vermeyi tercih etmiyorum

Yaşınız :27

Yaşadığınız Yer ??

Günlük Online Süreniz : 5 10saat

Özellikleriniz : Script düzenleme, optimizasyon, bug fix, crash fix , discord developer, script yazabilme

İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Pack#6102

Diğer / Ek disc m3 esx gibi envanterlere hakimim

Not: Oynıyacak sunucu pakediniz yok ise karşılayacağız

NOT : BEDAVA PAKET VERMİYORUM ARKADAŞLAR DEVELOPER YAPACAGIM KİŞİNİN PEKETİ YOKSA KENDİ M3 PAKETİMİ KURUYORUM

DF
Son düzenleme:
İstek Yolladım Kabul Edermisin : KonTylon#6357

DF
Selamlar, ben de kendi imkanlarımla bir sunucu açıyorum. Arada bir yardıma ihtiyacım oluyor ilgilenirsen tanışmak isterim dostum :)

DF

Yaşadığınız Yer ??

Özellikleriniz : Script düzenleme, optimizasyon, bug fix, crash fix , discord developer, script yazabilme

NOT : BEDAVA PAKET VERMİYORUM ARKADAŞLAR DEVELOPER YAPACAGIM KİŞİNİN PEKETİ YOKSA KENDİ M3 PAKETİMİ KURUYORUM
Merhabalar sizinle daha önceden discord üzerinden konuşmuştuk acaba 1-2 script atsam optimize etme şansınız var mı discord nickim Emrec geçmiş konuşma olması gerekiyor

DF
Direk bu raya at istersen pc geçince optimize edip atarım
Bir de pek css bilmediğim için esx_carmileage'daki km yazısını sağa alamadım aldığımda km sayacı arttığı zaman km yazısının içine giriyordu onu da düzeltirseniz gerçekten inanılmaz mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim , kolay gelsin .

DF

Ekli dosyalar

• scripts.zip
    2.8 MB · Görüntüleme: 4

Yaşadığınız Yer ??

peketi?

DF
Merhabalar sizinle daha önceden discord üzerinden konuşmuştuk acaba 1-2 script atsam optimize etme şansınız var mı discord nickim Emrec geçmiş konuşma olması gerekiyor
Merhabalar Suan Cok Doluyum Size yardım Etmeye calıscagım en kısa surede

DF
Bir de pek css bilmediğim için esx_carmileage'daki km yazısını sağa alamadım aldığımda km sayacı arttığı zaman km yazısının içine giriyordu onu da düzeltirseniz gerçekten inanılmaz mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim , kolay gelsin .
Pc geçmedim bu gün geçip yapcam cidden

DF
Valla kusura bakmayın şu sıra bi pyton ilr uğraşıyorum ders çalışıyom bi vaktim olmuyı açıkcası unutmuşumda burayı

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!