Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Ücretsiz Developer Hizmeti

revolwer

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
2 yıl 2 ay 7 gün
Mesajlar
38
Merhaba dostlar. Fivem camiasında eskiden beri rol yapan , son 8-9 aydır da developerlil yapan biriyim. Lunashop adı altında insanlara hizmet sağlıyoruz. Fakat son zamanlarda insanların bilmemesini fırsat bilip her şeye para koparan, insanları dolandıran insanlardan o kadar yıldım ki artık herşeyin para olmadığını bir şekilde bu piyasaya kanıtlamaya çalışıyorum. Konuya gelirsek; fivem script export, sql, araç handling, script düzenleme, fonksiyonlarla ilgili veya herhangi bir konuda (sıfırdan yazdırma,özel şahsi istekte bulunma hariç) konularda elimden geldiğinde, bildiğin kadarıyla vakit ayırabildiğim kadar sizlere yardımcı olmaya çalışabilirim. Birbirinize saygı gösterin ki saygı gösterilecek biri olun. Bana ulaşmak isterseniz revolwerxd kullanıcı ismimi ekleyebilirsiniz.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!