Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum Ücretsiz Destek Verecek Bir Arkadaş Arıyorum.

reaskoray

Üye
FT Kullanıcı
Discord
ReasKoray#0635
Fivem Serverimde Ücretsiz Developer Desteği Verecek Bir Arkadaş Arıyorum.

Sunucu Adı : Space RolePlay (Test Aşamasında)

Yaş Sınırlaması : Farketmez
İstediğiniz Günlük Online Süre : Farketmez.
Aradığınız Özellikler :Server'ı bitirmemde bana yardımcı olacak, hem de muhabbet sohbet edip kaynatabileceğimiz bir dost arıyoruz.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : ReasKoray#0635
Diğer / Ek :

Arkadaşlar selamlar,
İsmim Koray, Yaşım 28. Bundan 4 ay önce oynadığımız serverdan ayrılıp, ben ve bir kaç arkadaşım server kurma kararı aldık. Aralarında en çok ben anladığım için ihale hep bana kaldı :D Az çok HTML kod bilgim olduğu için .lua dilinden de çok çok az olsa da anlıyorum. Güzel bir paket bulup üzerinde ciddi değişiklikler yaptım ve güzel bir hale getirdim diyebilirim. Arkadaşlarımın da motivasyonu ile güzel yol katettiğimi düşünüyorum. Yardıma ihtiyacım olduğu zamanlar çok oluyor. Bu sebepten dolayı hem server'ı bitirmemde bana yardımcı olacak, hem de muhabbet sohbet edip kaynatabileceğimiz bir dost arıyoruz. Şu 4 aydır edindiğim tecrübeler bana Fivem camiasındaki adamların muhbabbetlerinin hep bi çıkar ilişkisi üzerinde kurulu olduğunu gösterdi, yaşıtım veya yaşıma yakın olan dostlarım anlayacaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Yaşım 16 yardım ederim diyecektim kendi paketimi fln de verirm dicem tim tam yaş 28 miş wywuwhwhe direk konudan çıkıyom wtwtww

Konuyu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenlemeniz gerekmektedir.​

Yaşım 16 yardım ederim diyecektim kendi paketimi fln de verirm dicem tim tam yaş 28 miş wywuwhwhe direk konudan çıkıyom wtwtww
Kardeşim 16 olsa ne olacak ya ayıp ettin :)

Discord ismim COOL#7673, eklersen yardımcı olabilirim.

+güncel

Hocam discordunuzun doğru olduğundan eminmisiniz? Arkadaş eklemeye çalıştım lakin hata verdi.

Merhabalar Yaşım 17 Bilgim Yüksek 190 Tane Paketim Vardır Discordan iletişime geçerseniz yardım ederim iyi günler VørTeX#0499

+güncel

Merhabalar Yaşım 17 Bilgim Yüksek 190 Tane Paketim Vardır Discordan iletişime geçerseniz yardım ederim iyi günler VørTeX#0499
hepsi m3 scriptleri mi kanka kendin yazmışsındır sen şimdi birde

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!