Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [Ücretsiz] Anında İşleme Alınan Fivem Kontrol Botu

Itami

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Itami#1192
Selamlar Millet Nasılsınız ;)

Fazla söze gerek yok arkadaşlar, güle güle kullanın. Bot hakkında yardım almak isterseniz veya önceki projelerim ve bu proje gibi projelere önceden ulaşmak isterseniz Discord sunucuma katılabilirsiniz. İyi günler dilerim...

Özellikleri

- Envanter Üzerindeki Paraya Ekleme Yapma [Anlık && Id İle]
- Slay Atma [Anlık && Id İle]
- Rev Atma [Anlık && Id İle]
- Meslek Verme [Anlık && Id İle]
- Freeze Atma [Anlık && Id İle]
- Kelepçeleme [Anlık && Id İle]
- Kick Atma [Anlık && Id İle]
- İtem Verme [Anlık && Id İle]
- Silah Verme [Anlık && Id İle]
- Duyuru Geçme [Anlık]
- Oyuncu Sayısın Görme [Anlık]

Sürekli Güncellenmektedir

+REP Harika ve stabil çalışıyor.Kullanıcıyla ilgi de mükemmel, başarılarının devamını diliyorum..;)

Son düzenleme:
Güzel düşünce ellerine sağlık

başarılı ama keşke obfus olarak yapsaydın bunu bizim türkler isim değiştirip satar :)

Çok başarılı bir çalışma eline sağlık

İlk paylaştığın konu da buna benzerdi fakat bu ayrı bi şahane olmuş, eline emeğine sağlık platform icin yararlı bir paylaşım.

İlk paylaştığın konu da buna benzerdi fakat bu ayrı bi şahane olmuş, eline emeğine sağlık platform icin yararlı bir paylaşım.

Teşekkür ederim, ilk paylaştığım bot database üzerinden verileri düzenliyordu ck, log panel gibi işlevleri görüyordu. Bu botta oyunun triggerlanması bakımından diğer türlü işlemleri kolaylaştırıyor. Elimizden geleni yapıyoruz, umarım önceki botlar gibi parayla satılmaz.

Fork atmanı öneririm knk başarılı edit ama dump webhook ile içinden geçiliyor sistemin bilgine ? düzeltirsen iyi olur yoksa sunucular kendi ayağına sıkar

GNU Lisanslı bir projeyi sahiplenemezsin

Son düzenleme:

Fork atmanı öneririm knk başarılı edit ama dump webhook ile içinden geçiliyor sistemin bilgine ?

Scripti korumak anticheat'larda olduğu gibi developer tarafından yapılmalı, roleplay sunucularına yönelik güncelleyip paylaşıyorum fakat dump konusunda yapabileceğim pek birşey yok ;)

Scripti korumak anticheat'larda olduğu gibi developer tarafından yapılmalı, roleplay sunucularına yönelik güncelleyip paylaşıyorum fakat dump konusunda yapabileceğim pek birşey yok ;)
Discord API senin kullanıcı, bot, webhooku ayırmana izin veriyor if not ile kolayca düzeltilebilir ? (Dumpın önüne oyun içi bir script geçemez diye biliyorum anticheatle alakası yok. Yükleyen kişide sadece adını değiştirebilir senin düzeltmen lazım.) Yazdığım şekilde Discord luası ile düzeltebilirsen editlediğin paylaşım gayet başarılı olacaktır

Discord API senin kullanıcı, bot, webhooku ayırmana izin veriyor if not ile kolayca düzeltilebilir ? (Dumpın önüne oyun içi bir script geçemez diye biliyorum anticheatle alakası yok. Yükleyen kişide sadece adını değiştirebilir senin düzeltmen lazım.) Yazdığım şekilde Discord luası ile düzeltebilirsen editlediğin paylaşım gayet başarılı olacaktır

İlerleyen zamanlarda elimden geleni yapıcağım, teşekkürler yorumun için ^^ <3

Kalite Fışkırıyo eline sağlık

burası kalite koktu sanki

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!