Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Ücretsiz] Açık Kaynak Kodlu Launcher

GormYa

Üye
FT Kullanıcı
Proje sonlandırılmıştır.

Son düzenleme:
kurulumunu ve birkaç foto eklermisin acaba ?

.

Son düzenleme:
Bu paylaşım yazılım geliştiriciler içindir.

1. İndirdiğiniz C# kodlarındaki yalc.in alan adı geçen tüm yerleri kendi sunucunuzun ip adresi veya alan adı ile değiştirmelisiniz.
  2. C# kodlarında yeşil olarak görünen arkaplan için bir fotoğraf yapabilirsiniz, tasarımını dilediğiniz gibi güncelledikten sonra tekrar derleyebilirsiniz.
  3. Guncelle ve kontrol php dosyalarının dinamik hallerini henüz paylaşmadım. PHP tarafında gelen steam numarasını veritabanına yazan, veritabanında olan steam numaralarını da kontrol edip lua tarafına bildiren kodlar yazılmalı.
  4. PHP klasöründeki steamProxy.php içerisinde STEAMKEY yazılı yere steam api keyinizi yazmalısınız.
  5. LauncherKontrol klasöründeki server.lua içerisindeki linkleri kendi php adreslerinizle değiştirmelisiniz.
  6. PHP klasöründeki update.php içerisindeki bilgileri mevcut derlemeniz ile değiştirmeniz durumunda ise otomatik güncelleyici çalışacak, oyuncularda launcher kapanıp açıldıktan sonra güncel sürümle kullanmaya başlayacaklar.

PHP dosyaları ile Fivem sunucusu aynı da olabilir, farklı bir hostingde de barındırabilirsiniz. Server lua reverse kontrol ettiği için PHP yerine asp.net veya başka herhangi bir dil ile de geliştirme yapabilirsiniz. Dummy PHP dosyaları repo'da eklidir.
Dostum benim bunu yazılım dili bilmeyen biri olarak düzenlemem mümkün mü? Ayrıca hangi programa ihtiyacım var düzenlemek için. Çünkü dediğin kadarıyla belli linkler ve ipler değiştirilecek sadece sanırım.

.

Son düzenleme:
E
Maalesef yazılım dili bilmen gerekiyor. Düzenlemek ve exe olarak derlemek için visual studio gerekiyor.
En azından bir şansımı denemek istiyorum hangi visual studio gerekli?

.

Son düzenleme:
.

Son düzenleme:
Next next yapıp kurman yeterli. Eğer sorun yaşarsan, bana server bilgilerini ve arkaplan resmini gönder, vaktim olunca sana derleyip vereyim.
Discord adresin var mı acaba ordan ulaşsam sana olur mu?

.

Son düzenleme:
17140
böyle bir hata alıyorum

.

Son düzenleme:
Bu hatanın birden fazla nedeni var. Aşağıdakileri sırasıyla kontrol edebilirsiniz;

.Net Framework 4.6 yüklü olduğunu kontrol edin. Dilerseniz projeyi sürüm 4.5'e düşürebilirsiniz.
Solution sağ tıklayıp "restore nuget packages" yapın.
Projeyi release moduna alıp build etmeyi deneyin, çalışırsa tekrar debug modunda deneyin.
SharedInfo.tt dosyasına sağ tıklayıp "Run Custom Tool" menüsünü seçin.
Yok hocam hiçbiri işe yaramıyor.

.

Son düzenleme:
.

Son düzenleme:
.

Son düzenleme:
18105

Çalışmıyor diyen arkadaşlar için. gayet güzel verimli ve ücretsiz bir sistem sadece biraz kurmak için bilgi gerekiyor yarın kendim G GormYa nın izni ile çekip konun altında veya ekstra konu olarak paylaşacağım.

Ekli dosyalar

• 1592430831832.png
    1592430831832.png
    778.3 KB · Görüntüleme: 5
.

Son düzenleme:
herşeyin ayarını güzelce yaptım anlatıldığı gibi LauncherKontrolü falanda ayarladım launcherla girdiğim halde sunucu Launcherla giriş yapmalısın gibisinden bir uyarı veriyor neden böyle bir sorun ortaya çıktı anlamadım ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!