Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ücretsiz] 8Bit Phone

frozenking

Üye
FT Kullanıcı
İndirip localde calıştırdım (node.js ile ) ücretsiz ve kolay geliştirebilir bir telefon. İçindeki "app" lar eksiksiz. Az önce paylaşılmış . Umarım gcphone saçmalıgını bitirir.
20717

Contacts

Twitter

indirme linki :

tüm fonksiyonlar çalışıyor mu hocam peki

Nasıl çalıştıracağım?
node.js indirdim fakat devamında ne yapacağım hakkında bir bilgim yok

Hocam 197 MB olması oyun içine etki etmez değil mi?

kurulumu nasıl yapıcaz acaba bilgilendirebilirmisiniz

mythic phone dan özenilmiş gibi hani hani ^^ ama güzel gibi duruyor.

mythic in gereksinimlerini kapatmış hmm nice.

Zaten mythic_phone'un, izin alındıktan sonra, ESX tarafına uyarlanıp düzenlenmiş hali. Kendisi de bahsediyor. Orjinal konusunda.

kurulumu nasıl yapabiliriz yardım eder misiniz?

Kurulumu gayet basit.

-Öncelikle tıklayarak node.js'in orjinal sitesine erişin.
-Ardından telefon scriptini indirerek server.cfg'den start'ını ver.

Sonrasında oyun içinde telefon aktif olacaktır

Kurulumu gayet basit.

-Öncelikle tıklayarak node.js'in orjinal sitesine erişin.
-Ardından telefon scriptini indirerek server.cfg'den start'ını ver.

Sonrasında oyun içinde telefon aktif olacaktır
Node.js İndirdikten Sonra Nereye atacagız detaylı anlatır iseniz iyi olabilir Diye düşünüyorum. VE FPS KAYBI VARMIDIR ?

Node.js İndirdikten Sonra Nereye atacagız detaylı anlatır iseniz iyi olabilir Diye düşünüyorum. VE FPS KAYBI VARMIDIR ?
Herhangibi bir FPS kaybına yol açarmı bilmiyorum. Bende yaratmadı.

indirdikten sonra extra birşey yapmana gerek yok. İndirdikten sonra kurulum işlemi bittiğinde, otomatik olarak windows powershell ekrana gelecek ve biraz uzun bir kurulum işlemi yapacaktır. Kurulum işlemi bittikten sonra, telefon scriptini indirip startını vermen yeterli olacaktır.

Herhangibi bir FPS kaybına yol açarmı bilmiyorum. Bende yaratmadı.

indirdikten sonra extra birşey yapmana gerek yok. İndirdikten sonra kurulum işlemi bittiğinde, otomatik olarak windows powershell ekrana gelecek ve biraz uzun bir kurulum işlemi yapacaktır. Kurulum işlemi bittikten sonra, telefon scriptini indirip startını vermen yeterli olacaktır.
node jsyi de indirdim ama açılmıyor yinede

Bende de açılmıyor. Node.js kurdum uzun bir süre powershellden yükleme yaptı. oyuna girerken start verdim ama f1 e basıyorum telefon gelmiyor. Hata da yok

Bende de açılmıyor. Node.js kurdum uzun bir süre powershellden yükleme yaptı. oyuna girerken start verdim ama f1 e basıyorum telefon gelmiyor. Hata da yok
Evet bendede sıkıntı çıkardı büyük bir ihtimal ile başka bir çalışma stili var çünkü telefon'da herhangibi bir hata görmedim.

Akşam kurulumunu yapıp bilgi vereceğim.

Telefonu açmak için komut oluşturmalısınız. Doğru yaparsanız şu şekilde gözükecektir:
20756

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!