Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] YENİ OYUNCU KAYIT VE SERVER GİRİŞ SİSTEMİ [INGAME LAUNCHER] [SCRIPT] by liesco

• Konbuyu başlatan Üye Silindi 1227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K
Ü

Üye Silindi 1227

Guest
Merhaba, Ben Liesco

Sunucunuza girişi oyun içi launcher a dönüştüren ve denetim gücünü arttıran bu sistemi sizlere tanıtmak isterim.

Algoritması Nedir ?

Sistem websitesi ya da direk database bağlantılı çalışmaktadır. Eğer forum siteniz veya web siteniz var ise tek bir hesap ile hem website hem oyun içi giriş sağlanır. Web siteniz yok ise oyun içinden database bağlantılı giriş sağlanır.

Sunucu Güncellemeleri Kısmı
Sol taraf duyuru ve güncellemeleriniz için ayrılmıştır. Dilediğinizi yazabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?
Sunucunuza girecek oyunculara İsteğe bağlı nickname, random kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz lazım. Sonrasında bunları databaseye girmeniz lazım.
Ardından oyuna giren oyuncular belirlenen şekilde yerleri doldurmalılar. Ve artık sunucuya girmeye hazırlar.

Girişten Sonra Ne Oluyor ?
Kullandığınız kıyafet sistemi ve karakter sistemine göre karakter oluşturma ekranı geliyor.
İlerleyen güncellemelerde karakterlerinizi bu sistem üzerinden oluşturma eklenicek.

Video Ve Görseller :

31398

31399

31400

Video :

Ayrıntılı Bilgi ve Sesli Görüşme İçin Discordum : Furkan4#4341
Discord sunucusunu hazırlıyorum. Davet linkini konuya güncellenicektir.

Scriptin tamamı bana aittir. Herhangi bir dump veya leak kullanılmamıştır.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar konu tartışma konusu değil. Tartışma içeren yorumlar silinmiştir.

Discord Varmı Acaba

Başarılı duruyor. Tebrik ederim yenilikçi ve hoş bir tasarımı var

gördüğüm katarıyla kayıdı "Char1:<hex>" olarak alıyor tıpkı kascharactherste olduğu gibi. Char dan steam a geçirmeni tavsiye ederim kascharacthers kullanıcılarında büyük problemler yaşatıyordu örneğin utk_motels - diazmotels gibi scriptlerde.

iyi satışlar umarım hakkettiğin yeri bulursun

Başarılı duruyor. Tebrik ederim yenilikçi ve hoş bir tasarımı var

gördüğüm katarıyla kayıdı "Char1:<hex>" olarak alıyor tıpkı kascharactherste olduğu gibi. Char dan steam a geçirmeni tavsiye ederim kascharacthers kullanıcılarında büyük problemler yaşatıyordu örneğin utk_motels - diazmotels gibi scriptlerde.

iyi satışlar umarım hakkettiğin yeri bulursun
Teşekkür ederim. Aslında çok daha farklı bir metot kullandım. Çoğu yönden yararlı sayılabilecek bir metot. Gerek ms yönünden olsun gerek opsiyonel yönden sağladığı imkanlar olsun.

güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!