Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [ÜCRETLİ] Yeni Nesil Fivem Sunucuları İçin Discord Bot

Şimdi fotoğraftan şunu çıkartabilirsiniz. Bot isim değiştirmemiş bozuk tarzında. Sırf şu komut için botu sunucuya çağırdım. Ve sfırıdan id girmemek için botu sadece davet ettim. Bundan dolayı DiscordAPIError: Missing Permissions Hatası verip kişinin ismini değiştiremedi.

Ve aslında bu kadar yorum atmam yasak olabilir şu cevabı vermek istiyorum. Tam olarak okudugunuzu düşünmüyorum yazımı. Başta belirttiğim gibi ilk basit komutlardan yola cıkacağım diye. ip-aktif-bakım-restart komutlarının o kadar araştırdığım zaman hiçbirinin datayla bağlantılı olmadığını görebilirsiniz. Ceza sisteminin bulunmadığını görebilirsiniz. Yapıcı eleştiriye her zaman açığım ama lütfen tam olarak okuyup yada benimle iletişime girip bilgi alınız. Her türlü bilgiyi vermekten çekinmem

Lafım Kimseye yanlış gelmesin fakat sizde bu insanları çekememe duygusu nedir arkadaş birisi paylaşır benim diyip üste çıkmaya çalışır biri çıkıp benden çaldı diyip üste çıkmaya çalışır Raviwen Raviwen kardeşim çok güzel bir bot yapmış ve güncelleştirmeye devam ediyor artık bırakın bu çekememe duygusunu bırakamıyorsanız oyunu oynamayın cidden hepimiz bıktık [botun çok güzel olmuş güzel kardeşim ellerine sağlık her zaman destekçin] şunu unutma kardeşim Önce gülecekler, sonra taklit edecekler. Vazgeçme her zaman arkandayım iyi satışlar.

Son düzenleme:
ve zaten bukayıt aktif ip komutları çok basic birşey adamda orda belirtmiş alın örn atayım: const Discord = require('discord.js') exports.run = async(client, message, args) => { if(!message.member.roles.cache.get("790850664263712775"))return message.channel.send(new Discord.MessageEmbed().setTimestamp().setDescription("Sunucuda whitelistin bulunuyor.")); message.channel.send(`${message.author} Merhabalar, Birazdan yetkililerimiz seninle ilgilenecektir. \n Kayıt şartlarımız ; +17 Yaş ve +300 Fivem saatiniz bulunması gerekiyor. \n ||<@&790850664384692249>||`) } exports.config = { name: "kayıt", guildOnly: true, aliases: [], };

Lafım Kimseye yanlış gelmesin fakat sizde bu insanları çekememe duygusu nedir arkadaş birisi paylaşır benim diyip üste çıkmaya çalışır biri çıkıp benden çaldı diyip üste çıkmaya çalışır Raviwen Raviwen kardeşim çok güzel bir bok yapmış ve güncelleştirmeye devam ediyor artık bırakın bu çekememe duygusunu bırakamıyorsanız oyunu oynamayın cidden hepimiz bıktık [botun çok güzel olmuş güzel kardeşim ellerine sağlık her zaman destekçin] şunu unutma kardeşim Önce gülecekler, sonra taklit edecekler. Vazgeçme her zaman arkandayım iyi satışlar.
Güzel yorumun ve desteğin için teşekkür ediyorum. İnsanların eleştiri kavramı DALGA üzerinden gittiği için pek takmıyorum. Yapıcı eleştiri her zaman insanı geliştirir.

ve zaten bu !aktif ve !ip komutları çok basic birşey adamda orda belirtmiş alın örn atayım: const Discord = require('discord.js') exports.run = async(client, message, args) => { if(!message.member.roles.cache.get("790850664263712775"))return message.channel.send(new Discord.MessageEmbed().setTimestamp().setDescription("Sunucuda whitelistin bulunuyor.")); message.channel.send(`${message.author} Merhabalar, Birazdan yetkililerimiz seninle ilgilenecektir. \n Kayıt şartlarımız ; +17 Yaş ve +300 Fivem saatiniz bulunması gerekiyor. \n ||<@&790850664384692249>||`) } exports.config = { name: "kayıt", guildOnly: true, aliases: [], };
Zaman ip bakım gibi komutlar Sadece Discord.MessageEmbed'tan ibaret. Ordada belirttiğim gibi bunları dataya bağlayıp bütün komutları birbiriyle çalıştırıdım. Durum hiçbir zaman kolay veya zora bakmaz. Geliştirmeye bakar

Öncelikle %90 source diyorsun ama tam olarak okumamışsın. Kolay kod dediği yerleri belirtip üstünde durduğu komutları ayrı anlatmış. Bence eleştiri yaparken iyi incelemen gerekiyor :)
Yorumun için teşekkürler dostum.

( Kendisi Striga Code sahibidir. )

//

Son düzenleme:
46480

.kayıt komutu getirildi.

Kayıt-Sunucudurum-ip komutlarına 30 dakika delay getirildi.

( Eklemeyi unutmuşum :D )

46482

.say sunucu-meslek komutu ile sunucunuzun son istatiklerine ulaşabilirsinizx.

Satışımız devam etmektedir. Botlarımız durmadan güncellenip geliştirilmektedir.

Ekstra olarak ;

Role Guard
Server Guard
İnvite Bot
Stat Bot hizmetlerimizde bulunmaktadır.
Bilgi için Raviwen#0001 Ekleyebilir veya discorddan ticket açabilirsiniz.

Okuyan arkadaşlara şimdiden günaydın.

+up Satış devam etmektedir.

Ekli dosyayı görüntüle 46476

RA1DER JustRaider Buda açık kod olabilir.

Eğer açık kod, kolay diyenler oluyorsa yapıp paylaşabilirler. Herkesin kendi emeği ve kendi isteği ben emek verdiğimiz belirli bir ücret karşılığında satışa sunuyorum.

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
Kanka zaten pinkte baktın managerim. Kendi 6k sunucumda var. Eğer işi biliyorsan kolayca yapabilirsin. Yenilikçi sistemler gerekiyor. Mesela ben sunucu bilgilerini çeken komut yaptım.

Kanka zaten pinkte baktın managerim. Kendi 6k sunucumda var. Eğer işi biliyorsan kolayca yapabilirsin. Yenilikçi sistemler gerekiyor. Mesela ben sunucu bilgilerini çeken komut yaptım.
Githuba Fivem Status yazdığın zaman binlerce hazır altyapı çıkıyor statuse özel. Herhangi bir altyapıda birbirine bağlantılı ip-aktif-bakım-restart-sunucudurum komutlarını göster.
Veya ceza sistemini göster. tamam diyip susayım biraz daha okuyup incelemeni istiyorum konuyu. bir konu kolay veya zor olması önemli değil. Düşünülüp üzerinde çalışılması ve bunu fikre dönüştürülmesi önemli

basit bir sistem ancak barındırmasını sağlıyorsan ona bişey diyemem yinede ellerine sağlık

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!