Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] UYGUN FİYATA | Özenle Uğraşılmış Seri Numaralı - Durability Sistemli DISC Paket | Son Sürüm Scriptler

• Konbuyu başlatan Lesimo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 121
  • Görüntüleme 10K
Güncel

Paket oyunculara gerçek anlamda zevk veriyor. Oyuncuların canını sıkacak ya da yapacak bir şeyleri kalmama gibi bir durumu ortadan kaldırıyor. Tebrik ederim. İyi satışlar dilerim.

Paket oyunculara gerçek anlamda zevk veriyor. Oyuncuların canını sıkacak ya da yapacak bir şeyleri kalmama gibi bir durumu ortadan kaldırıyor. Tebrik ederim. İyi satışlar dilerim.
Teşekkürler. Güle güle kullanın ?

Konu birkaç saat içinde son durumuyla güncellenecektir. Birçok yenilik geldi.

Son düzenleme:
Market yazarkasa soygunu lockpickli hale getirildi. İhbar sorunu çözüldü. Tatlı bir minigame eklendi.
Market kasa soygunu ihbar sorunu çözüldü, süre dolduktan sonra yenilenmemesi problemi düzeltildi. Discord webhook üzerinden log tutacak hale getirildi.

Kenevir "yeşillik olan her yere ekilebilir" olan bir sistemle değiştirildi. Saksı propları FPS düşürdüğü için böyle bir değişikliğe gidildi.

Ücret Nedir ?

DM'den iletişime geçerseniz fiyat bilgisi ve diğer sağladığım hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca test sunucusunda paketi test etme şansınız da bulunur.
Discord Lesimo#4122

2. paketim çıkana kadar yani 1 ay daha pakete güncelleme gelmeye devam edecek. Pakette herhangi bir bug kalmadı hepsi fix.

Referanslarım arasına Raven Roleplay eklendi

Referanslarım arasına Valentino Roleplay eklendi

Kenevir için 1 seçenek daha eklendi.

Developer desteği gün yerine eklenti sayısıyla değiştirilmiştir.

Bir scripti düzeltiyor öbür script bozuluyor ben böle paket görmedim

Script paketi çöp paraya ayzık tırt.

Gerekli şikayeti ve eksiklikleri şikayetim var konusunda açabilirsiniz. Memnuniyetsizliğinizi bu şekilde çözebiliriz. Buraya çöp,tırt gibi sözcüklerde bulunmak bana doğru gelmiyor sizin için ne kadar doğru bilmiyorum tabii. Şu an discordumda 20 adet müşteri, 13 farklı sunucu referansı var buraya sadece siz böyle bir yorumda bulundunuz. Belki sizde de biraz sorun vardır. Çözüme kavuşturmak yerine konuyu baltalamak yani ne bileyim. Paket full fix diye satılmıyor zaten çıkan sorunlarda da gidip ilgileniyorum paketi hiç sorun çekmeyeceğim kafasıyla almak isteyen varsa vazgeçsin. Piyasaya sürdüğüm ilk paket bu ve şu an 13 farklı sunucunun bildirdiği hataları ben bizzat gidip fixledim. Bulacağınız hatalar da illaki olacak çünkü bu paket çok kapsamlı.

Yorumu atan müşterim bir blip kaybolmasını AŞIRI BÜYÜK bir hata saydığı için böylesine bir yorum atmış ki zaten bu ve diğer sorunları da dün 2 dakikada çözüme kavuşturduk.

Son düzenleme:
Güncel
2. Paket tahmini 1 ay sonra piyasada olacak.

Konu başlığımın,
[ÜCRETLİ] UYGUN FİYATA | ÖZENLE UĞRAŞILMIŞ SERİ NUMARALI - DURABILITY SİSTEMLİ DISC PAKET | SON SÜRÜM SCRİPTLER
olarak değiştirilmesini istiyorum @ImBarlas

Konu başlığımın,
[ÜCRETLİ] UYGUN FİYATA | ÖZENLE UĞRAŞILMIŞ SERİ NUMARALI - DURABILITY SİSTEMLİ DISC PAKET | SON SÜRÜM SCRİPTLER
olarak değiştirilmesini istiyorum @ImBarlas

Konu sahibinin isteği üzerine konu başlığı tarafımca değiştirilmiştir, iyi satışlar dilerim.

Yeni gelen güncellemeler doğrultusunda düşen FPS optimizasyon yapılarak geri kazanıldı.
Mount Zonah hastanesi bilgisayarları yüksek oranda yorduğu için paketin default halinde pillbox aktif edildi. Mount Zonah ise devre dışı bırakıldı. (İsteğinize göre aktif edilebilir durumda)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!