Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] UYGUN FİYAT〡YÜKSEK FPS〡DİSC〡SORUNSUZ PAKET

• Konbuyu başlatan Peaset
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 30
  • Görüntüleme 2K

Peaset

?????????
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Peaset#5421
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere V1 paketimin üstüne çok istenen V2 paketimizi tamamladık ve bugün sizlere sunuyorum paket için gece gündüz uğraşıp tamamladık FullFix bir paket olması için elimizden geleni gösterdik.

PAKETİN GENEL ÖZELLİKLERİ
-Paket Es_extended V1 Final altyapısı üzerinden hazırlanmış full optimize edilmiş bir paketdir gayet stabil çalışmaktadır.
-Paketde full fix bir Disc İnventory kullanılmıştır sizlere Disc için 2 farklı CSS fırsatı tanıyoruz istediğinizi seçebilirsiniz.
-Paketde aile adına hiç bir meslek bulunmamaktadır.Çete adına 3 adet çete vardır Black,Ballas,Vagos bunların meslekleri ve depoları mevcutdur.
-NPCler aktif değildir istenirse tabikide aktif edilebilir ama gang bölgelerinde NPCler bulunmaktadır bu NPCler eğer sizdense onlara sistemsel olarak saldıramazsınız onlarda size hiçbir şekilde saldırmaz.Siz sizden olmayan başka bir gangin bölgesinde silah sıkmak,NPCye yumruk atmak gibi şeyler yaparsanız NPCler siz ölene veya kaçana kadar size ateş eder NPC gang sistemi bu şekildedir.
-Paketde işkur mantığı bulunmamaktadır tüm meslekler HOBİ ve WHİTELİST mesleklerdir.
-Paketde Crew Phone kullanılmıştır.Hiç bir bugu bulunmamaktadır ve CSS değiştirilmiştir ve gayet hoş durmaktadır.
-Paketde 7 tane motel mevcutdur bunlardan sadece 5 tanesi aktifdir siz isterseniz YMAPlerini bulup aktif edebilirsiniz sorunsuz çalışmaktadır.
-Paketde Diaz Motelden uyarlanmış satın alınabilen YMAPli evler mevcutdur sadece 5 tane evi satın alabilirsiniz sorunsuz çalışmaktadır.
-Paketde M3_ADMİN KURULUDUR.

Discord Adresim: Sceat#6008

PAKETDEN FOTOĞRAF VE VİDEOLAR

39798

39799

39800

39801

39802

39803

39804

39805

39806

39807

39808

39809

39810

39811

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel gözüküyor, umarım dediğiniz gibi sorunsuz işler her şey, iyi satışlar.

DF
Ayrıca şunu eklemeyi unutmuşum paketde bir itemi yere attığınız zaman o item o kordinatlar üzerinde database kaydolur ve sunucuya restart attıığınız zaman bile silinmez.Databaseden silinir veya yerden alınırsa yok olur sadece.

DF
Hocam Konuyu Baltalamak Icin Söylemiyorum ama resmonda biraz fazla gibi

DF
Hocam Konuyu Baltalamak Icin Söylemiyorum ama resmonda biraz fazla gibi
Resmonun bi tık daha fazla olmasının sebebi tüm scriptlere ensure vermem normalde kullanmadığım sisitemler var mesela go kart sadece aktivite zamanı açılan bir işlev bana göre.
hocam scriptlerden bahsetmiyorum bahsettigim envanter
Envanter konusunda sıkıntı olacağını düşünmüyorum çünkü eskiden aktif sunucumuzda kullandığımız bir envanter.

DF
39823
Sinema No-NPC ve esx_gokartı kapatım client tarafında 1 tık optimizasyondan sonra bu şekilde oldu optimizasyon tarafını bi arkadaşıma danıştım çok yardımcı oldu bunu yarın diğer scriptlerede uyarlayacağım.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!