Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] TLH-M3-INFINITY V1 GUNCEL SCRIPTLER DUSUK RESMON

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RESTINPEACE

Üye
FT Kullanıcı
Discord
! tlhT#3420
HERKESE MERHABALAR

QBUS ILE CIKTIGIMIZ BU YOLDA YENI M3 PAKETIMIZI BITIRDIK VE SATISA SUNMAYA KARAR VERDİK.
PAKETİN BAZI GENEL ÖZELLİKLERİ ŞUNLARDIR:

• INFINITY ALTYAPI
  • EN GUNCEL SCRIPTLER
  • +140 SCRİPT VE +130 FPS
  • TAMAMEN FIX VE TURKÇE
  • M3 ENVANTER
  • HER ZAMAN GÜNCELLEME ALAN PAKETTİR.
  • BU GÜNCELLEMELER PAKETİ SATIN ALANLARA VERİLECEKTİR.
  • PAKETTE KENDİ SCRİPTLERİM BULUNMAKTA MIDIR? -EVET
  • PAKET LİSANSLI TESLIM EDİLECEKTİR

DUPE SORUNU OLMAYAN VE DETAYLI LOG SİSTEMLİ M3 ENVANTER
GELİŞMİŞ STOCKLU ARAÇ GALERİSİ
SİLAH EKLENTİLERİ
DELİL TORBALARIYLA DELİL SİSTEMİ
ARABALAR İÇİN TUNİNG CHİP VE NOS SİSTEMİ
0-20 ARASI ZAR AT SİSTEMİ
GELİŞTİRİLMİŞ VE BAŞTAN SONA FİX YENİ F3 MENÜ
YENİLENMİŞ DRAWTEXTLER İLE SADE ŞIK GÖRÜNÜM

REFERANSLAR
HOLY RP
W4SK RP
ARES RP
D4RK RP

GENEL OLARAR BASTA MESLEKLERE DEGINMEK İSTİYORUM

LEGAL

• MADENCILIK
  • KASAP
  • PORTAKAL
  • UZUM
  • BALIK
  • TERZI
  • ELEKTRİK TEKNİSYENLİĞİ
ILLEGAL

• MARKET SOYGUNU
  • KASİYER SOYGUNU
  • ATM SOYGUNU
  • BANKA ARACI SOYGUNU
  • KUYUMCU SOYGUNU
  • BANKA SOYGUNU
  • BÜYÜK BANKA SOYGUNU
  • DENİZ ALTI SOYGUNU
  • ESRAR YETİŞTİRME
  • MANTAR KEKİ ÜRETME
  • KARAVANDA METH
  • ARAÇ PARÇALAMA
  • BİTCOİN
  • GEMİ TİCARETİ
  • KOKAİN
  • CRAFT SİSTEMİ

LEGAL VE İLLEGAL MESLEKLER BU ŞEKİLDE DAHA FAZLA EKLEMEYE GEREK DUYMADIM ÇÜNKÜ ŞUAN GAYET YETERLİ DURUYOR
EK OLARAK SOYGUN SİSTEMİ ŞÖYLE BİR MANTIKLA ÇALIŞIYOR;
BİR BANKA SOYABİLMEK İÇİN MARKET SOYMALISINIZ ÇÜNKÜ MARKETTEN ÇIKAN BAZI EŞYALAR BANKA SOYMANIZDA YARDIMCI OLUYOR.

KARAKTER OLUŞTURMA EKRANI

unknown.png

ENVANTER SİSTEMİ

unknown.png

VE ENVANTERIN DETAYLI LOG SISTEMI

log.png

STASH HOUSE SISTEMI

BLIPLERI AÇIP KAPATMA
BU SAYEDE BLIP KALABALIKLIGININ ONUNE GEÇİLDİ
MARKET-GARAJ-KIYAFETCI-MESLEKLER

F3 MENU

f33.png

TELEFON VE TELEFON BILDIRIMLERI

phone.png
unknown.png

POLIS TABLETI VE BILDIRIM SISTEMI

ptablet.png
polisbildirimi.png

DEPOLAR

unknown.png

CAN VE CAR HUD

unknown.png

QBUS PAKETIMIZDE DE OLAN VE QBUS'TAN ESX'E CONVERTLEDIGIMIZ MEKANIK SISTEMI

unknown.png

TOPTANCI SISTEMI
TUM LEGAL MESLEKLERDEN ÇIKAN EŞYALAR TEK BIR YERDE SATILMAKTA VE BU SATIŞIN BİR LIMITI VAR.
BU SAYEDE 7/24 FARMIN ÖNÜNE GEÇMİŞ BULUNMAKTAYIZ EK OLARAK LOG SİSTEMI BULUNAN TOPTANCI ABIMIZDE KIM NE KADAR KAZANMIS ÇOK RAHAT GÖREBİLİYORSUNUZ

unknown.png

F3 MENUYE ENTEGRELİ EMS TABLETİ
BU SAYEDE HASTA KAYITLARI DAHA RAHAT YAPABİLİYORSUNUZ VE DAHA GERÇEKCİ BİR ROL DENEYİMİ SAĞLANMIŞ OLUYOR

atablet.png

İKİNCİ EL ARAÇ GALERİSİ

ikinciel.png

QBUS PAKETİMİZDEN AŞİNA OLDUĞUMUZ GARAJ SİSTEMİ

unknown.png

YENİ NESİL BANKA

unknown.png

MAP GÖRÜNÜMÜ

unknown.png

MESLEKLERDEN BAZI FOTOĞRAFLAR

KOKAIN

unknown.png

KARAVANDA METH

unknown.png

SON OLARAK ILETİŞİM BİLGİLERİM VE RESMON DEĞERLERİ

tlhT#7120

resmon.png

DAHA EKLEMEYI UNUTTUGUM BAZI SC'LER VE PAKET HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN DİSCORD ADRESİMİZE GELEBİLİR VE TİCKET AÇABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuda bulunan discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır.

Resmon değeri Şehirde mi yoksa şehir dışında bir yerde mi ss alındı ? İnfinity olduğu için farklılık gösterecektir. Şehirden ss atabilme şansınız var mı

Resmon değeri Şehirde mi yoksa şehir dışında bir yerde mi ss alındı ? İnfinity olduğu için farklılık gösterecektir. Şehirden ss atabilme şansınız var mı
Gün içerisinde tam motelde ve kasaba benzinliğinde çektiğim 2 adet resmon değerini paylaşacağım ?

MOTELDE RESMON DEĞERLERİ

mresmon.png

KASABADA RESMON DEĞERLERİ

kresmon.png

RESMON DEĞERLERİ HER SİSTEMDE FARKLILIK GÖSTERECEĞİ İÇİN SİSTEM BİLGİLERİNİ VERİYORUM DOSTLAR
SISTEM :

RTX 2060 GAMING OC
RYZEN 5 3500

viber infinity free değilmi bu :D?

viber infinity free değilmi bu :D?
Maalesef dostum hatta viber altyapı kullanacaktım fakat indirmeye çalıştıgımda sürekli virüs hatası verdi. Bu durumu vibera da bildirdim fakat 2000 kişi indirdi sorun sende dediği için onun altyapısını kullanamadım maalesef.

Maalesef dostum hatta viber altyapı kullanacaktım fakat indirmeye çalıştıgımda sürekli virüs hatası verdi. Bu durumu vibera da bildirdim fakat 2000 kişi indirdi sorun sende dediği için onun altyapısını kullanamadım maalesef.
virüs hatası vermesinin sebebi fivem arctifacts dosyası sorsan söylerlerdi fakat benim bahsettiğim altyapısı değil direk kendisi m3 infinity paket paylaştı aynı paket :D

virüs hatası vermesinin sebebi fivem arctifacts dosyası sorsan söylerlerdi fakat benim bahsettiğim altyapısı değil direk kendisi m3 infinity paket paylaştı aynı paket :D
Aynı paket olduguna emin misin totalde 162 script var ve içerisinde kendi scriptlerim de bulunmakta. özellikle bu paket için qbustan esxe convertlediğimiz scriptler bulunmakta ve paket bundan 3 ay öncesi kapattıgımız W4SK roleplay de +64 çeken bir paketti bunun hakkında data vb şekilde kanıtlarım da mevcut. Baktıgımda Viber ayın 19unda paylaşmış. Ek olarak virüs hatasının sebebini biliyorum ona yazmamın sebebi ise sadece scler olarak atsan olmaz mı tarzın bir şeydi zaten.

üstünüze alınmayın ama gerçekten aşırı toplama bir paket yani ne bileyim bişeylerin üzerinde oynasaydınız bari direk kurmuşsunuz biyerlerine tlh yazmışsınız.

scriptleri geliştirmeniz daha iyi olabilir kendi düşüncem.

ha eklediğiniz scriptler güzel en azından özenip seçmişsiniz ben bir oyuncu olsam bu pakette oynarım mesela o açıdan güzel olmuş eline sağlık.

üstünüze alınmayın ama gerçekten aşırı toplama bir paket yani ne bileyim bişeylerin üzerinde oynasaydınız bari direk kurmuşsunuz biyerlerine tlh yazmışsınız.

scriptleri geliştirmeniz daha iyi olabilir kendi düşüncem.

ha eklediğiniz scriptler güzel en azından özenip seçmişsiniz ben bir oyuncu olsam bu pakette oynarım mesela o açıdan güzel olmuş eline sağlık.
Eleştirin için teşekkür ederim.

Kanka cidden qb paketin 1 bu 2

qb paketin = Haçsızın paylaştıgı free paket
bu da viberin m3 infinity paketi

ciddi olarak söylüyorum sal artık şurayı kendine özel bir şeyde yok ortada boş boş savunmaya calısıyorsun kendini

müsait zamanında discordda görüşelim bi kankam

yldrmm#0033

m3mü kaldı la gangi

sadece f3 te ki hud menü detayında viberin olduğu anlaşılıyor

yapılan yamyamlıktan ve milleti yolmaktan başka bir şey değil. Paket Viber Viber ın en son paylaştığı hazır paket, üzerine yaptığın eklemeler de yine forumdan toplama emek 0. Rezillik -REP -REF

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!