Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Ücretli] Şehir ve Kasaba Peketi - Optimizasyon - Güncel - Launcher

Dorsin

Üye
FT Kullanıcı

Merhaba Satılık
- Ücretli Fivem Şehir Paketi ve Kasaba Paketi vardır V1 ve V2 olarak ayrılıyor -
- Kurulum yapılır -
- Launcher (Korumalı) -
- TS3 -
- KEY -
-VDS-
İLETİŞİM : Dorşin#3735

NOT:
Şunu belirtmek isterimki Her Developperim diyen arkadaşlara inanmayınız developper Kod okuma ve yazmayı bilenlerdır Fivemturkte sayılı isimler var,
Bazıları isee sadece toparlar veya sağdan soldan buldugunu ekler 2 şey değiştirir.
Bunu niye söylüyorum dersenız Birçok müşterim oldu ve bazıları paket kuramıyorlar daha önce paraları boşuna gitmiş bu benden alın anlamına gelmiyor ama aldığınız kişilere dikkat edin çekinmeyin merak ettıgınızı sorun.
bende bazı scriptleri fivem forumundan aldığim oldu editledim düzeltım fixledım vb..

Ekran Alıntısı.PNG Ekran Alıntısı1.PNG Ekran Alıntısı2.PNG Ekran Alıntısı4.PNG Ekran Alıntısı5.PNG Ekran Alıntısı6.PNG Ekran Alıntısı7.PNG Ekran Alıntısı8.PNG Ekran Alıntısı9.PNG

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!