Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Ücretli sattığım paket artık ücretsiz DİSC

Bunun çözümünü açıklama kısmına bıraktım sorunu hala çözemediyseniz discorddan ulaşabilirsiniz.

güncel

ben kendi Vmenü türkçe versiyonunu kuruyorum can hudunda bozulma meydana geliyor ne yaptıysam çözemedim yardımcı olabilecek var mı Vmenü çalışıyor fakat hud bozuluyor birde vmenü mevsim değiştirilmiyor ekran gidip geliyor

ben kendi Vmenü türkçe versiyonunu kuruyorum can hudunda bozulma meydana geliyor ne yaptıysam çözemedim yardımcı olabilecek var mı Vmenü çalışıyor fakat hud bozuluyor birde vmenü mevsim değiştirilmiyor ekran gidip geliyor
Can barını değiştirmeyi dene mevsim değişikliğini kodla cmddende yapabilirsin.

Paktet çok güzel eline sağlık, fakat policejobda; hiçbir rütbe garajdan araç çıkartamıyor. Yani araç galerisi tuşuna bastığımızda herhangi biryere atmıyor, araç alamıyorum pd garajında nasıl çözebiliriz.

Discord: tkbayramic#0791

Arkadaşlar merhaba paketi deneyen 2 arkadaşdan geri bildirim aldım ve polis ve ambulans araçl galerisinin açılmadığını öğrendim hatayı buldum lütfen policejobun ve ambulancejobun içindeki sql dosyalarını yeniden okutun böyle bir sorun kalmayacaktır.

keşke açıklamayı bir okusaydın :D

ekran gidip gelmesi sorununun nedeni vSyncR adlı scriptin açık olması scripti stoplarsan ve server cfg den otomatik başlatmasını kapatırsan sorun çözülecektir.

unlimited stamina'yı kapatman gerekiyor oyuncu ayarlarından

Arkadaşlar pakete ilgi alaknızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım vt ekleyen arkadaşada aynı şekilde.

Güncel

arkadaşlar ben yeniyimde bu paketi kullanmaya başladım acaba görseli ile birlikte item nasıl ekleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

Telefon araması kapanmıyor. Nasıl çözeriz ?

Aldığın bir hata mevcutmu?

F3 mekanik menüsünde araç tamir etme ve bir işlemi daha çalışmıyor sebebi nedir

Dostum galiba paketleri karıştırdın bu paketde f3 de mekanik mesleği entegreli değildir.

specified key was too long max key length is 767 bytes sql i okuturken aldığım hata

Ölünce itemler gitmiyor fotoğrafları kalıyor esx ambulance job değiştim olmadı nasıl çözebiliriz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!