Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] QBUS ESX PAKET (METALI SİSTEMLER)

Umarım satmaya çalışmıyorsunuzdur hud’u fere olarak paylaşılan birşeyi
Amacım hudu satmak vs değil zaten dediğiniz gibi ücretsiz bir şeyi ücretli bir şekilde satmakta bir nevi insanları dolandırmaya giriyor ben sadece paketimi satmaktayım ama eğer ki hudu isteyen varsada paylaşabilirim

Şikayeti olan arkadaşlar şikayet bölümüne yazarlar dolandırıcı mıyım değil miyim görülür 2020 başından beri forum üyesiyim uyarım bile mevcut değildir teşekkürler sayın forum üyeleri
knk ben sana dolandırıcısın demedim veya şikayetçi olmadım farkındamısın sadece dedimki fivem ölmüş bas ampule geç diye sen niye burda eğh sayın forum üyeleriğ falan diyon muhtar adayı gibi davranmassan sevnrm

Umarım satmaya çalışmıyorsunuzdur hud’u, free e olarak paylaşılan birşeyi
dostum bu tamamen benim kendi görüşüm katılırsın katılmazsın bilmem direkt hazır bir paketi koyup satmak ayrı birşey özenle tek tek scriptleri seçip entegre edip ve hataları ile ilgilenmek ayrı birşey paketi 400 e satsa mesela herşeyi 0 dan yazmasını bekliyemezsin çünki sadece 0 dan yazılmış bir telefon 500 600tl uygun paketlerde scripti burdan almışsın burdan şunu yapmışsın muhabbetleri bana göre saçma en güncel scriptleri entegre ederek ve ufak güncellemeler yaparak bence uygun fiyatlara satılması gayet normal ama 100 tane script koyup satmaları bencede uygun değil

dostum bu tamamen benim kendi görüşüm katılırsın katılmazsın bilmem direkt hazır bir paketi koyup satmak ayrı birşey özenle tek tek scriptleri seçip entegre edip ve hataları ile ilgilenmek ayrı birşey paketi 400 e satsa mesela herşeyi 0 dan yazmasını bekliyemezsin çünki sadece 0 dan yazılmış bir telefon 500 600tl uygun paketlerde scripti burdan almışsın burdan şunu yapmışsın muhabbetleri bana göre saçma en güncel scriptleri entegre ederek ve ufak güncellemeler yaparak bence uygun fiyatlara satılması gayet normal ama 100 tane script koyup satmaları bencede uygun değil
ok

knk ben sana dolandırıcısın demedim veya şikayetçi olmadım farkındamısın sadece dedimki fivem ölmüş bas ampule geç diye sen niye burda eğh sayın forum üyeleriğ falan diyon muhtar adayı gibi davranmassan sevnrm
sensusknk
lasensusknk

ya arda kıracam tinerci kafanı şimdi bir kaç ay öncesine kadar tokovoip kurdun diye gözlerinden yaş gelmişti sevinçten lua biliyorum diye geçiniyodun event oluştur desem sesin titrer çok konuşma

bir np envanter kurmuştun envanterin açılma fonksiyonu dışında bir şey çalışmıyordu

direk ilk yazdığınız şey HAHAHAHAHAA tarzı bir randon ve admin gelir konuyu boomlar böyle yazman bence uygun değil eğer ki hatam varsa adminin zaten birşey yapması çok normal ve bunu senin değil adminin yazması daha uygun bir davranış ve benim nasıl konuştuğum vs sizi hiç alakadar etmiyor tşkler

Yorumun için teşekkürler +rep

Merhabalar,
Lütfen konu altında daha fazla tartışma yaratmıyalım
İyi forumlar dilerim, saygılarımla...

Kanka ben paket’e demiyorum ondan önce attığın mesajlara baksana lol birdaki sefere daha dikkatli bakıp yorum yapın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!