Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] QBCoreV9 | Özel Scriptler | SOSYAL ROLEPLAY PAKETI

sancakberat

Üye
FT Kullanıcı
PAKET HAKKINDA

Merhaba ben MRCEY , V9 paketimin çıktığını size duyuruyorum. Paket aralıklarla güncelleme alıcaktır. Pakette herhangi bir hata sorun çıkarsa discord üzerinden ulaşınız en kısa sürede fixleyip paylaşacağım. Paket OPEN SOURCE yani LİSANSSIZ'dır. Paket SOSYAL RP için yapılmıştır. Daha önceden müşteri memnuniyetimiz vardır. Test VDS'imiz bulunmaktadır. discord:mrcey bana ulaşabilirsiniz. gelip test edebilirsiniz. İyi Forumlar.

Fiyat: 4000 TL "Pazarlık Yaparım Para Lazım"

Altyapı: QBCore
Ses Altyapısı: PMA-VOICE
DİSCORD : mrcey

PAKET ÖZELLIKLER

Karakter Ekranı :
Spawn Ekranı :

Telefon :
Banka :
Envanter :
Kıyafet Ekranı :
Galeri :
Radial Menü :
Animasyon Menü :
Harita :
Hud :
Mekanik :

PAKET'DE BULUNAN ÖZEL SCRİPTLER
"!! Videolar indirmelidir"

Araç Yıkama Sistemi :
Karting Sistemi :
Kiralık Depo :
Dalgıçlık Sistemi :
Spray Sistemi :
Benzinlik Sistemi :
Senaryo yazı Sistemi :
Hayvan Sahiplenme :
MDT :
Ehliyet Kimlik Çıkartma :
Proplu yiyecek ve içecekler :

PAKET İÇERSİNDE BULUNAN MESLEKLER
LEGAL OLARAK
Balıkçılık
Avcılık
Batık Gemi
Balcılık
Kargoculuk

İLLEGAL OLARAK
Esrar Ekme - Biçme
Meth Karavanı

PAKET İÇERSİNDE BULUNAN SOYGUNLAR
Market "ön ayarı arka ayrı"
Araba Parçalama
Küçük Bankalar
Merkez Bankası
Banka Arabası
Tren
Araba Kaçırma

Paket içerisinde daha çok değişik maplar var scriptler bulunmaktadır normalde maplar ayrı olarak satılmaktadır ama paketi alanlara yanında bedava veriliyor.

PAKETTE BULUNAN ÖZEL YAPILMIŞ OLARAK MOTEL - İSKELE VE UWU CAFE TEKRARDAN ÖZEL OLARAK YAPILMIŞTIR.

PAKET ALINIRSA İLK 1 HAFTA ÜCRETSİZ DEVELOPER HİZMETİMİZDE VARDIR TALEBİNİZE GÖRE

Son düzenleme:
paket bana göre güzel değil başkasına göre güzel gelebilir o konuda bir yorum yapmayacağım.
hadi anlıyorum ekonomimiz problemli ve zor zamanlardan geçiyoruz ama bu fiyat ne kanka? yani birinin bu parayı vermesini geçtim sen bu parayı cidden bu paket için alabilecek misin? yerinde olsam konuyu kapatıp paketi geliştirip tekrardan yayınlardım.

paket bana göre güzel değil başkasına göre güzel gelebilir o konuda bir yorum yapmayacağım.
hadi anlıyorum ekonomimiz problemli ve zor zamanlardan geçiyoruz ama bu fiyat ne kanka? yani birinin bu parayı vermesini geçtim sen bu parayı cidden bu paket için alabilecek misin? yerinde olsam konuyu kapatıp paketi geliştirip tekrardan yayınlardım.
İçerisinde özel yapılmış maplar da olduğu için bu fiyatta bebeyim

İçerisinde özel yapılmış maplar da olduğu için bu fiyatta bebeyim

knk böyle paketleri zaten max 1k'ya koyarsın hadi bilemedin 2 olsun herşey bedava heryerde olan şeyler bilmiyormuyuz

Kanka Özel Sc demişin ama Hiç özel sc göremedim ben ama

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!