Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [UCRETLI][QBCORE] ROLEPLAY SUNUCU PAKETI

CoseyPerfect

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
jakrino.tebex.io
Tamamen optimize orta seviye bir roleplay paketi.

1695744528225.png

93 adet resources
34 adet custom araç
20 adet ymap
Pakete özel kıyafet paketi
60% Türkçe DPEMOTES
High Phone

Elektrikçi, Portakal, Elma Gibi meslekler bu şekilde çalışmaktadır otomatik olarak NPC ile araç alarak otomatik olarak gitmeniz gereken yeri işaretliyor ve işleme gibi yerleride aynı şekilde yapıyorsunuz.

20230913131759_1.jpg
20230913132029_1.jpg

Bütün eski nesil notify'ler kaldırıldı ve hudun izin verdiği şekilde eklendi chat boyutu küçültüldü;

20230925044101_1.jpg
Gunshoplar için 10 adet farklı meslek vardır lojistikler gunshopların depolarına teslimat amaçlı girebilir polislerde illegal silah olmaması açısından gunshopların depolarına erişebilir gunshopların 2 adet deposu vardır birisi teslimat için kullanılan diğeri bildiğimiz kişisel depo ailenin kendine özel deposu için malikanelerine gitmesi gerekiyor.

İllegal Eczane :

Kokain Aşama 1 :
Kokain Aşama 2 :
Kokain Aşama 3 :
Kokain Aşama 4 :
Kokain Satış :

Esrar Aşama 1 :
Esrar Aşama 2 :
Esrar Satış :

Ve çok daha fazlası bu paket içerisinde vardır 8 gb ramli birisi bile sunucuya sadece 10 dakika içerisinde girip oynayabilir.
Paket Fiyatı : 2000 TL

Son düzenleme:
TX'ten QB Kurun, QB ve PS Discorduna Girip Free Olan Scleri İndirin Pakete Atın, Bitti.. FiveM'e girmeyi bilmeyen biri bile 1 gün içerisinde yapar. Paket editleyenlerin max 2 saatini alır.

TX'ten QB Kurun, QB ve PS Discorduna Girip Free Olan Scleri İndirin Pakete Atın, Bitti.. FiveM'e girmeyi bilmeyen biri bile 1 gün içerisinde yapar. Paket editleyenlerin max 2 saatini alır.

o kadar araba ve ymapi eğer bir adet klasöre koymayı başarırlarsa umarım yaparlar bide wais-hudv4 2na-chat falan onlar bedava zaten gogula yazsalar çıkar

kanka bişi sorcam ya sen rabirder dışı herkese neden laf atıyon sanane MLŞWDQMLŞASDMLŞQWMLŞASMLŞ

işi gücü hayatı yok obez gibi millete laf atıyor sus artık la

NP ve GABZ Resourceslerini atsalar zaten 100'e yakın araba, 20'yi geçik ymap elde ederler.

amaç onları optimize etmek zaten // konu baltalamayı çok istiyorsan git annene konu açtırt ne kadar // bir //sen ya // git dene bakiyim gabzın tüm ymaplarini bir dosyaya koymayı ne oluyor bak bakyiim öyle paketi temel paketteki 500 mblik car sound ile yapmadım ben adamın sunucuya bağlanması 5 dk sürüyor 4gb ramli bir bilgisayar bile oynar bu pakkette yaptığın şey ne var profilini bile gizliye almışsın //

Moderatör tarafında düzenlendi:
amaç onları optimize etmek zaten eşşolu eşşek konu baltalamayı çok istiyorsan git annene konu açtırt ne kadar aptal bir sünepesin sen ya ezik ucube git dene bakiyim gabzın tüm ymaplarini bir dosyaya koymayı ne oluyor bak bakyiim öyle paketi temel paketteki 500 mblik car sound ile yapmadım ben adamın sunucuya bağlanması 5 dk sürüyor 4gb ramli bir bilgisayar bile oynar bu pakkette yaptığın şey ne var profilini bile gizliye almışsın ezik
Yorum yapmayın, uğraşmayın. Kendi çöplüklerinde takılsınlar. 4gb ram ile oynayacaklarını sanıyorlar bide yazık :D Paket optimizasyonu ile ilgili ne biliyorsunuz acaba? RegisterCommand ile print attıramadığınıza bi tık eminim :D

Yorum yapmayın, uğraşmayın. Kendi çöplüklerinde takılsınlar. 4gb ram ile oynayacaklarını sanıyorlar bide yazık :D Paket optimizasyonu ile ilgili ne biliyorsunuz acaba? RegisterCommand ile print attıramadığınıza bi tık eminim :D

registercommand ile print neden attırayım onu anlamadım bilmiyorum en azından el kaldırma bayılma gibi şeyleri Wait(-1) yaparak geçiştirmiyorum <3

4gb ramli laptopuma kurdum fivemi gtayı girdim oynatıyor açıyor :D

amaç onları optimize etmek zaten // konu baltalamayı çok istiyorsan git annene konu açtırt ne kadar // bir //sen ya // git dene bakiyim gabzın tüm ymaplarini bir dosyaya koymayı ne oluyor bak bakyiim öyle paketi temel paketteki 500 mblik car sound ile yapmadım ben adamın sunucuya bağlanması 5 dk sürüyor 4gb ramli bir bilgisayar bile oynar bu pakkette yaptığın şey ne var profilini bile gizliye almışsın //
Hakaret içerikli mesajlar temizlenmiştir, gerekli cezalandırma yapılmıştır.

registercommand ile print neden attırayım onu anlamadım bilmiyorum en azından el kaldırma bayılma gibi şeyleri Wait(-1) yaparak geçiştirmiyorum <3
Wait(-1) ? :D Benimle kapışmaya hiç girme kankam. Paket yapıyorsan özgün birşeyler yap öyle sat. İyi satışlar (bu paketi alan enayidir)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!