Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] QB INFINITY | META SİSTEMLER | DİYALOG + İKNA SİSTEMİ | SIFIRDAN YAZILMIŞ SCRİPTLER | 1.6 MS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Scriptteki animasyon+teleport uğraşmamak için senden alıntı zaten. Diğer her yerin kodlarını atarım sorun yok benlik. Zaten bakarsan senin functionlarda progbar bile yoktu? Gidip senin scriptini editlemekle uğraşıp zaman mı kaybedeyim? Ki script aslında basit bir script savunduğun işe bi bak :D Nerede o sıfırdan humane labs heist yazan Kaves ? Gün geçtikçe kod yazmayı mı unuttun?
Scriptin tek esprisi animasyonlar bunu sen de biliyorsun, yazmam da 15 dakikamı aldı zaten. Ama bu kadar savunduğuna göre senin 1 haftana mâl olmuş gibi. Bu saatten sonra ben mi öğreteyim sana bunu?
Biraz daha zorlarsam sanırım kabul edeceksin benden aldığını :D hadi bekliyoruz burada kanıtla bize güvenilir olduğunu, hırsız olmadığını. At bize o toplama kısmında ki kodların ufak bir kısmının ekran görüntüsünü görelim?

DF
Scriptteki animasyon+teleport uğraşmamak için senden alıntı zaten. Diğer her yerin kodlarını atarım sorun yok benlik. Zaten bakarsan senin functionlarda progbar bile yoktu? Gidip senin scriptini editlemekle uğraşıp zaman mı kaybedeyim? Ki script aslında basit bir script savunduğun işe bi bak :D Nerede o sıfırdan humane labs heist yazan Kaves ? Gün geçtikçe kod yazmayı mı unuttun?
Scriptin tek esprisi animasyonlar bunu sen de biliyorsun, yazmam da 15 dakikamı aldı zaten. Ama bu kadar savunduğuna göre senin 1 haftana mâl olmuş gibi. Bu saatten sonra ben mi öğreteyim sana bunu?
Espirisi animasyonlar falan da değil. Sync olmalı bunu yapmak içinde TaskPlayAnim den farklı bir native kullanıyorsun. O native de rotation vs. istiyor bunları tek tek deneye deneye bulman lazım bilir misin?

DF

Övündün diye de bir şey demedim? Animasyonları sana ait değil scriptin ama namusun gibi savunuyorsun ve etrafa saldırıyorsun. Yazmak dediğim gibi max 15 dakika. Ben böylesine saldırgan birinin yardımına artık muhtaç olmadığım için memnun olduğumu belirtiyorum. En egoist benim evet, fivemde yapılan scriptlerden de kendimi en iyi developer ilan ediyorum. Siz burada iki üç script satmak için mabadınızı yırtacakken maalesef beni buralarda bulamayacaksınız çünkü fivem geçici bir şey.

Emeğimi savunmak en doğal hakkım değil mi? Oyunun kütüphanesi açık gir bak nativelere bunları kullanmak sana kalmış. Ne güzel ya :D zaten oyunda var senin değil diyebiliyorsun rahatça :D zaten oyunun kütüphanesi diye böyle işler çıkartılıyor.

DF
Discord üzerinden görüşme yaptık ve scriptin bana ait olduğunu sizlere kanıtlıyorum.

Bana ait olan script :

Tarihi :

59371

Kodları :
59370

Bu da bay çok bilmişin kodları :

59372

Hırsız birinin kendim yazdım diye insanlara gösterdiği script bana aittir. Eğer hala güveniyorsanız satın alabilirsiniz.

DF
Son düzenleme:
Discord üzerinden görüşme yaptık ve scriptin bana ait olduğunu sizlere kanıtlıyorum.

Bana ait olan script :

Tarihi :

Ekli dosyayı görüntüle 59371

Kodları :
Ekli dosyayı görüntüle 59370

Buda bay çok bilmişin kodları :

Ekli dosyayı görüntüle 59372

Hırsız birinin kendim yazdım diye insanlara gösterdiği script bana aittir. Eğer hala güveniyorsanız satın alabilirsiniz.
QB için kavese ait hiçbir callback zaten çalışmıyor. Function kısmında da neredeyse her şey değişti. Animasyon eventleri ona aitti zaten bu yüzden tüm crediti kendisine veriyorum. Bana taktığı lakabı etrafta anlatabilir. Uğraştıkça işler daha saçma hal alacak. İyi forumlar dilerim

DF
Son düzenleme:
Burada mesele credit vermen vs. değil. Böyle bir isteğim de yok. Kendim yaptım diyerek insanları kandırıyorsun. AdezTR kendi paketinde kullanmak istedi aynı scripti adam bana ulaşıp script leak olmuş ama emeğine saygısızlık etmek istemem dedi cuzi bir miktar ödeme yapsam olur mu dedi. Böyle bir nezaket ve saygı gösteren adam gibi olamadığın için üzülmelisin bence. Animasyonları kaves yapmışta şöyleymişte böyleymişte hiç biri umrumda değil gayette çalmışsın insanları kandırıyorsun. 50 tane taklada atsan bu durumu düzeltemezsin

DF
Burada mesele credit vermen vs. değil. Böyle bir isteğim de yok. Kendim yaptım diyerek insanları kandırıyorsun. AdezTR kendi paketinde kullanmak istedi aynı scripti adam bana ulaşıp script leak olmuş ama emeğine saygısızlık etmek istemem dedi cuzi bir miktar ödeme yapsam olur mu dedi. Böyle bir nezaket ve saygı gösteren adam gibi olamadığın için üzülmelisin bence. Animasyonları kaves yapmışta şöyleymişte böyleymişte hiç biri umrumda değil gayette çalmışsın insanları kandırıyorsun. 50 tane taklada atsan bu durumu düzeltemezsin
Seninle daha da uğraşıp istediğin 50 taklayı zaten atmayacağım. Aynen hırsızım tüm paket de çalıntı, bu şekilde kendinizi kandırarak devam edebilirsiniz. Adezin örnek davranışı için senin yerine de teşekkür edeyim. Olayı uzatma diyen sendin, hala laf çarptırmaya çalışan da sensin. Okey dedik geçtik bro sal

DF
Discord da farklı burda farklı konuşuyorsun xd ondan olabilir mi?

DF
Discord da farklı burda farklı konuşuyorsun xd ondan olabilir mi?
Konuyu dc üzerinden de kapattık hala buradan bir şeyler sallama peşindesin. Haklı dedik geçtik, territories ile scriptinin arasında birkaç fark anca var. Animasyonları gidip diğer elemandan alaydım da belki de uzatmazdın bu kadar. Koordinat diye sallamaya devam nasıl olsa adam görmüyor. Sen bu drugsa girmeyeydin senin için daha iyi olurdu bak sana diyim. Eklediğin iki animasyon ve 1 kamera açısı için tüm scripti sahiplenmeye devam. Yordun valla. Başından beri animasyonunu kullandık diye susuyoruz boş boş sallamaya devam ediyorsun. Seninki emek de aldığın yerinki değil mi? Konuyu daha da uzatma taraftarıysan kapatalım şu satış konusunu falan sabah akşam senin iki animasyonu olan drugsunu tartışalım.

O markeri değiştirseydim scripti sahiplenemeyecektin bile. Buradan belli olmuştur diye umuyorum

DF
Son düzenleme:
Konuyu dc üzerinden de kapattık hala buradan bir şeyler sallama peşindesin. Haklı dedik geçtik, territories ile scriptinin arasında birkaç fark anca var. Animasyonları gidip diğer elemandan alaydım da belki de uzatmazdın bu kadar. Koordinat diye sallamaya devam nasıl olsa adam görmüyor. Sen bu drugsa girmeyeydin senin için daha iyi olurdu bak sana diyim. Eklediğin iki animasyon ve 1 kamera açısı için tüm scripti sahiplenmeye devam. Yordun valla. Başından beri animasyonunu kullandık diye susuyoruz boş boş sallamaya devam ediyorsun. Seninki emek de aldığın yerinki değil mi? Konuyu daha da uzatma taraftarıysan kapatalım şu satış konusunu falan sabah akşam senin iki animasyonu olan drugsunu tartışalım.

Animasyonları bulduğum siteye kadar attım sana xd konuyu farklı yerlere çekerek hırsızlığını örtemezsin bu konuyla alakalı son yorumumdur şimdi senin müşterilerin uzaklaşmasın diye bir yorum daha atarsın olayı kapatırsın xd

DF
Animasyonları bulduğum siteye kadar attım sana xd konuyu farklı yerlere çekerek hırsızlığını örtemezsin bu konuyla alakalı son yorumumdur şimdi senin müşterilerin uzaklaşmasın diye bir yorum daha atarsın olayı kapatırsın xd
Ben paketle geçim sağlayan biri değilim şükür, buna da bel bağlamam asla. Uygun bir moderatör varsa konuyu kitleyebilir. Böylesine boş işlerle uğraşmaktansa müşteri gelmese de olur.

DF
Merhaba,

Konu Sahibi isteği üzerine konu tarafımca kapatılmıştır.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!