Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [ÜCRETLİ] MERSS SHOP DEVELOPER HİZMETİ&PAKET SATIŞLARI

MerssShop

Üye
FT Kullanıcı
Adınız : Erdem
Soyadınız : Belirtmek İstemiyorum
Yaşınız : 20
Yaşadığınız Yer : Ankara
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : +20 Referansım Bulunmakta 1 Sene'ye Yakındır Ara Vermiştim Daha Fazla Bir Kaç'ı Yazılı Değil.
Günlük Online Süreniz : 3-6 Saat Arası Çalışıyorum Günlük Olarak Değişmekte
Özellikleriniz : Hazırda bir script'in işleyiş şekilinde değişiklik yapabilirim, ui&css edit yapabilirim, hatalı script fixleyebilirim, basic script oluşturabilirim.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Discord Nick: merss0
Diğer / Ek : Çalıştığım sunucular'da bir developer'dan hariç yetkili gibi takılmayı seviyorum gerektiği yerde çalıştığım sunucu sahipleri'de çok iyi bilir önerilerim olur bazı konularda ki bunu çoğu çalıştığım kişiye belirtiyorum onlarda bu konudan hoşnut oluyorlar 2 gün iş yapıp bırakmayı seven birisi değilim, aynı zaman'da benden paket alınması dahilinde ömür boyu ücretsiz bir şekilde hatalara veya x bir olaya destek oluyorum eğer ki çok samimi bir ortam olursa ki daha önceden bu durumu bir çok kez yaptık telefon numaramı vs herşey'i veriyorum ki müşterilerle iletişimimiz daha da kolaylaşsın diye.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!