Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] PAKET ARIYORUM

• Konbuyu başlatan shinga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 735

shinga

Üye
FT Kullanıcı
Ben düzgün sıkıntısı olmayan disc-inventory kilolu,slotlu ve parası item halinde olan, çeteleri sorunsuz çalışan (Çoğaltılmış değilse problem yok ben çoğaltırım), mekanikleri düzgün çalışan kısacası mesleklerde ve illegallerde sorun olmayan paket istiyorum.

Eğer isterseniz şöyle bir teklifimiz de var. Sunucumuzda developer olarak gelip paket sağlayıp bize destek olup kazandığımız paradan kâr payı alırsınız. Sunucumuz paketlerin saçmalıkları yüzünden 50 aktif kişi kaybettik. Hızlıca bunları toparlamamız gerekiyor.

Bütçem: 100 TL
Discord: ! ??????#8931

100 tl ye güzel bulursan banada söyle

Konu ismi tarafımca düzenlenmiştir.

Ben düzgün sıkıntısı olmayan disc-inventory kilolu,slotlu ve parası item halinde olan, çeteleri sorunsuz çalışan (Çoğaltılmış değilse problem yok ben çoğaltırım), mekanikleri düzgün çalışan kısacası mesleklerde ve illegallerde sorun olmayan paket istiyorum.

Eğer isterseniz şöyle bir teklifimiz de var. Sunucumuzda developer olarak gelip paket sağlayıp bize destek olup kazandığımız paradan kâr payı alırsınız. Sunucumuz paketlerin saçmalıkları yüzünden 50 aktif kişi kaybettik. Hızlıca bunları toparlamamız gerekiyor.

100 tlye boyle bır paketi bulamassın bulsan bile sıkıntılı olur güzel bir paket almak istiyorsan paraya basman gerek

Dostum merhaba halen disc paket arıyorsan
Discord AtaBey#4646 ulaş bana konuşalım

hala arıyor musunuz

tigdes#8655 Ulaşırsanız Yardımcı Olayım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!